КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 листопада 2011 р. N 1195-р

Київ

Про погодження укладення договору про спільну діяльність

1. Погодитися з пропозицією Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів щодо укладення договору про спільну діяльність між державним підприємством "Готель "Спорт" і товариством з обмеженою відповідальністю "Юджин" з включенням до нього умов про те, що земельна ділянка, на якій здійснюється реконструкція будівлі готелю "Спорт", перебуває у постійному користуванні зазначеного державного підприємства, вклад державного підприємства "Готель "Спорт" у спільну діяльність та його частка в результаті такої діяльності повинні становити не менш як 50 відсотків, а також, що пропозиції про внесення змін та доповнень до договору погоджуються зазначеним Агентством з Кабінетом Міністрів України.

2. Національному агентству з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством фінансів погодити перелік, склад робіт та обсяги фінансування реконструкції будівлі готелю "Спорт".

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали