Додаткова копія: Про погодження внутрішніх правил Державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 26 грудня 2018 року N 908

Про погодження внутрішніх правил Державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України"

Відповідно до пункту 3712 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", пункту 10 розділу II Закону України від 16 листопада 2017 року N 2210-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів" (Закон N 2210-VIII) та документів, поданих Державною установою "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" (код за ЄДРПОУ 21676262) (вх. Комісії N 50/544-АП від 05.12.2018 р.), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати достатніми документи для погодження внутрішніх правил Державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України", подані в процесі її авторизації для провадження діяльності з надання інформаційних послуг на фондовому ринку, а саме:

діяльності з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників фондового ринку;

діяльності з подання звітності та/або адміністративних даних до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

2. Погодити внутрішні правила Державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України".

3. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку (О. Симоненко) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті НКЦПФР.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена НКЦПФР О. Панченка та члена НКЦПФР М. Лібанова.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 26 грудня 2018 р. N 78
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали