ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 березня 2012 року N 30/2/16

Про погодження змін до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень

Відповідно до частини третьої статті 3 Закону України "Про доступ до судових рішень", рішення Ради суддів України від 23 березня 2012 року N 16 наказую:

1. Погодити зміни до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень, затвердженого рішенням Ради суддів України від 17 лютого 2012 року N 4 (Перелік N 4) та погодженого Державною судовою адміністрацією України 17 лютого 2012 року, що додаються.

2. Відділу інформаційних технологій та забезпечення ведення реєстру судових рішень управління організаційного забезпечення діяльності судів розмістити текст цього наказу та зміни до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень (Перелік N 4) на офіційному веб-порталі судової влади та веб-сайті Державної судової адміністрації України.

3. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України надіслати зміни до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень (Перелік N 4) до Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів, апеляційних судів та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

4. Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України надіслати зміни до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень (Перелік N 4) місцевим судам.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

Р. Кирилюк


 

ПОГОДЖЕНО
Наказ Державної судової адміністрації України
від 23 березня 2012 року N 30/2/16

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Ради суддів України
23.03.2012 N 16


Зміни до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень (Перелік N 4)

I. В абзаці шостому Переліку після слів "або оперативно-розшукових заходів" доповнити словами "рішень суду у справах про усиновлення";

II. В абзаці сьомому Переліку після слова "постанов" доповнити словами "крім судових рішень у справах про усиновлення".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали