КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 червня 2012 р. N 409-р

Київ

Про поховання колишнього Міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР Єфіменка Г. Г.

1. Для організації похорону колишнього Міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР Єфіменка Георгія Григоровича утворити комісію у складі Табачника Д. В. (голова комісії), Згуровського М. З. (заступник голови комісії), Якименка Ю. І., Величка О. Г., Коровайченка Ю. М., Лугового В. І.

2. Поховати Єфіменка Г. Г. на Байковому кладовищі.

3. Витрати, пов'язані з похованням Єфіменка Г. Г., у сумі 25 тис. гривень здійснити за рахунок держави.

4. Київській міськдержадміністрації забезпечити спорудження на могилі Єфіменка Г. Г. надгробка вартістю до 10 тис. гривень.

5. Міністерству фінансів профінансувати зазначені у пунктах 3 і 4 цього розпорядження витрати Міністерства освіти і науки, молоді та спорту за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

6. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту подати до кінця 2012 року Міністерству фінансів, Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали