Додаткова копія: Про покращення екологічного стану довкілля м. Хмельницького

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять п'ята сесія

РІШЕННЯ

від 10.10.2018 р. N 37

Про покращення екологічного стану довкілля м. Хмельницького

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись законами України "Про благоустрій населених пунктів" та "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання п. 1 протоколу N 44 від 12.06.2018 р. засідання робочої групи з планування та підготовки програми поводження з твердими побутовими відходами у м. Хмельницькому, міська рада вирішила:

1. Затвердити пропозиції щодо покращення екологічного стану у місті Хмельницькому, а саме:

1.1. Рекомендувати припинити використання, розміщення, покладання на об'єктах благоустрою територіальної громади міста Хмельницького (особливо міські кладовища, меморіальні комплекси, пам'ятники та культові споруди) продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо).

1.2. Рекомендувати юридичним та фізичним особам не здійснювати реалізацію продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо) на території м. Хмельницького.

1.3. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю (Назаров Р. Г.) звернутися до релігійних конфесій міста щодо проведення роз'яснювальної роботи з мешканцями міста щодо шкоди, яка завдається довкіллю при використанні та утилізації продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо).

1.4. Управлінню з питань екології та контролю за благоустроєм міста (Луков О. В.) підготувати та подати на розгляд сесії міської ради відповідні зміни в Правила благоустрою території міста Хмельницького щодо використання на об'єктах благоустрою територіальної громади міста Хмельницького (в тому числі міські кладовища, меморіальні комплекси, пам'ятники та культові споруди) продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука та управління житлово-комунального господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища та з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова

О. Симчишин
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали