РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 15 вересня 1989 р. N 233

Київ

Про поліпшення лікувально-санаторної допомоги дітям

З метою дальшого поліпшення подання лікувально-санаторної допомоги дітям, розширення мережі дитячих здравниць і лікувальних закладів Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністру охорони здоров'я УРСР т. Романенку А. Ю. забезпечити передачу в загальне користування лікувально-санаторних закладів, які перебувають у віданні Четвертого головного управління при Міністерстві охорони здоров'я УРСР:

поліклініки N 2, м. Київ - Міністерству охорони здоров'я УРСР для організації на її базі Республіканського регіонального центру охорони здоров'я матері і дитини;

дитячого санаторію "Зміна", м. Євпаторія - Міністерству охорони здоров'я УРСР для організації на його базі лікування і оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, стихійних явищ, а також дітей-сиріт;

дитячого санаторію "Перемога", м. Київ - Київському міськвиконкому.

2. Передачу закладів, зазначених в пункті 1, здійснити з капітальними вкладеннями, усім наявним обладнанням, апаратурою, інвентарем, персоналом та фондами на їх утримання. Зберегти в них діючі на момент передачі матеріальне забезпечення, систему оплати праці та розрахункові норми витрат на харчування і медикаменти.

3. Погодитись з пропозицією Львівського обкому Компартії України, облвиконкому та Міністерства охорони здоров'я УРСР про створення на базі нового адміністративного будинку, переданого обкомом Компартії України органам охорони здоров'я, Західного регіонального центру охорони здоров'я матері і дитини.

4. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам розглянути питання про дальше поліпшення лікувально-санаторної допомоги дітям і прийняти відповідні рішення.

5. Не для друку

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

В. МАСОЛ

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

В. ПЄХОТА

Інд. 28

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали