ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 31.05.2017 р. N 60

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок шляхом укладання додаткових угод та внесення змін в рішення сесії

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, депутатів міської ради А. Кветка, Т. Калюжної, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Законом України "Про оренду землі", міська рада вирішила:

1. Внести зміни в графу 2 пункту 3 додатка 2 рішення сьомої сесії міської ради від 20.07.2016 N 51 (Рішення N 51), виклавши її в новій редакції: "Ящишен Олександр Михайлович", відповідно до поданого клопотання Ящишена Олександра Михайловича, Ящишена Павла Олександровича та договору дарування нежитлового приміщення від 13.10.2016 N 8858. Внести відповідні зміни в договір оренди землі від 07.10.2016 N 1354/01.

2. Поновити договори оренди земельних ділянок фізичним та юридичним особам шляхом укладання додаткових угод на тих самих умовах, крім розміру орендної плати, яка змінюється на підставі рішень другої сесії міської ради від 15.12.2010 N 20, дев'ятнадцятої сесії міської ради від 29.08.2012 N 64 (Рішення N 64), нормативної грошової оцінки та терміну оренди згідно з додатком 1*.


* Не наводиться.

3. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи при підготовці додаткових угод про поновлення договорів оренди землі вносити зміни в договори оренди землі доповнивши текстову частину кадастровим номером земельної ділянки у разі його відсутності.

4. Передавати земельні ділянки на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

5. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету плати за землю.

6. Юридичні особи зазначені у даному рішенні, які мають намір здійснити забудову земельної ділянки у м. Хмельницькому, зобов'язані взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького в порядку, передбаченому чинним законодавством та згідно рішення двадцять другої сесії Хмельницької міської ради N 23 від 17.12.2008, із внесеними змінами та доповненнями.

7. Землекористувачам забезпечити вільний доступ до земельних ділянок відповідним службам для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплених територій.

8. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

О. Симчишин
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали