ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 21 жовтня 2009 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі: суддів: Барсукової В. М., Балюка М. І., Григорєвої Л. І., розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до Вінницького національного технічного університету про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, встановила:

У липні 2008 року позивачка, звернувшись до суду з указаним позовом, зазначала, що працювала у відповідача на посаді викладача. Наказом від 18 січня 2008 року N 23-оп її звільнено з роботи на підставі п. 3 ч. 1 ст. 41 КЗпП України за вчинення аморального проступку, а саме за те, що вона поставила оцінку в залікову книжку студентки за її відсутності на прохання особи, яка назвалася її чоловіком.

Рішенням Ленінського районного суду м. Вінниці від 16 лютого 2009 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 13 квітня 2009 року, у задоволенні позову відмовлено.

У поданій касаційній скарзі ОСОБА_1 просить зазначені судові рішення скасувати, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Оскільки з матеріалів справи та змісту касаційної скарги не вбачається порушення судами норм матеріального та процесуального права, колегія суддів вважає за необхідне касаційну скаргу відхилити.

Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України ухвалила:

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

Рішення Ленінського районного суду м. Вінниці від 16 лютого 2009 року та ухвалу апеляційного суду Вінницької області від 13 квітня 2009 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Судді:

В. М. Барсукова

 

М. І. Балюк

 

Л. І. Григорєва

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали