Додаткова копія: Про попередню авторизацію електронного майданчика

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 квітня 2018 року N 477

Про попередню авторизацію електронного майданчика

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 8 Закону України "Про публічні закупівлі" (Закон N 922-VIII), пунктів 13 (Постанова N 166) і 17 Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (Постанова N 166), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 N 166 (далі - Порядок), з урахуванням рішення комісії із забезпечення здійснення авторизації електронних майданчиків, підготовки рішень щодо їх підключення/відключення до/від електронної системи закупівель, усунення технічних збоїв в електронній системі закупівель за результатами засідання від 08.02.2018 (протокол N 56) та у зв'язку з тимчасовою відсутністю на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель технічної реалізації комплексної системи захисту інформації наказую:

1. Попередньо авторизувати за першим і другим рівнями акредитації електронний майданчик "ВСІ ТЕНДЕРИ" (адреса в мережі Інтернет - https://alltenders.com.ua; оператор - ТОВ "ВСІ ТЕНДЕРИ", вул. Виборзька, 89-а, м. Київ, 03067, код згідно з ЄДРПОУ 40691656).

2. Установити, що рішення про авторизацію електронного майданчика або скасування попередньої авторизації електронного майданчика приймається Уповноваженим органом з питань закупівель за результатами проведення державним підприємством "ПРОЗОРРО" додаткового безкоштовного тестування попередньо авторизованого електронного майданчика на відповідність вимогам, установленим Порядком (Постанова N 166), та перевірки виконання вимог, визначених у документації на комплексну систему захисту інформації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Нефьодова М. Є.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

С. І. Кубів
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали