НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.11.2011 р. N 191-р

м. Київ

Про попередження щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом ВАТ "УКРЗАКОРДОНГЕОЛОГІЯ"

Відповідно до Законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та "Про засади функціонування ринку природного газу", Положення про Національну комісію регулювання електроенергетики України, затвердженого Указом Президента України від 14.03.95 N 213 (у редакції Указу Президента України від 21.04.98 N 335), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 13.01.2010 N 10 (далі - Ліцензійні умови), та на підставі акта перевірки від 28.10.2011 N 183, проведеної Київським територіальним представництвом НКРЕ, щодо порушення Відкритим акціонерним товариством "УКРЗАКОРДОНГЕОЛОГІЯ" (04114, м. Київ, вул. Автозаводська, буд. 78, код ЄДРПОУ 30407311, ліцензія АВ N 331953) пунктів 2.1.6 та 3.4.4 Ліцензійних умов у частині укладення договорів з уповноваженим органом у сфері енергозбереження та/або газотранспортними, та/або газорозподільними підприємствами на виконання робіт, пов'язаних з обмеженням та відключенням від газопостачання споживачів-боржників, та в частині передбачення в договорах на постачання газу умов, на яких газотранспортне та/або газорозподільне підприємство має право доступу до зчитувань показів засобів вимірювальної техніки, що встановлені на комерційних вузлах обліку газу, Національна комісія регулювання електроенергетики України вирішила:

Попередити ВАТ "УКРЗАКОРДОНГЕОЛОГІЯ" про необхідність усунення до 30 листопада 2011 року порушення пунктів 2.1.6 та 3.4.4 Ліцензійних умов у частині укладення договорів з уповноваженим органом у сфері енергозбереження та/або газотранспортними, та/або газорозподільними підприємствами на виконання робіт, пов'язаних з обмеженням та відключенням від газопостачання споживачів-боржників, та в частині передбачення в договорах на постачання газу умов, на яких газотранспортне та/або газорозподільне підприємство має право доступу до зчитувань показів засобів вимірювальної техніки, що встановлені на комерційних вузлах обліку газу.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали