НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.11.2011 р. N 195-р

м. Київ

Про попередження щодо необхідності усунення порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПП "Укргазпром"

Відповідно до Законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та "Про засади функціонування ринку природного газу", Положення про Національну комісію регулювання електроенергетики України, затвердженого Указом Президента України від 14.03.95 N 213 (у редакції Указу Президента України від 21.04.98 N 335), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за регульованим тарифом (далі - Ліцензійні умови з постачання), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного та нафтового газу (далі - Ліцензійні умови з розподілу) та на підставі акта планової перевірки Приватного підприємства "Укргазпром" від 07.11.2011 N 38, проведеної Кримським територіальним представництвом НКРЕ на підставі наказу НКРЕ від 05.10.2011 N 601, щодо порушення ПП "Укргазпром" (95000, АРК, м. Сімферополь, вул. Київська, 1-а, код ЄДРПОУ 31367762, директор - Бондаренко О. В., ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та на розподіл природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ) пункту 2.1.3 Ліцензійних умов з постачання в частині наявності у ліцензіата договорів з газотранспортним підприємством про створення страхового запасу природного газу в натуральній формі в обсягах, передбачених законодавством України, пункту 3.7.2 Ліцензійних умов з постачання в частині використання коштів, отриманих за рахунок установленого НКРЕ тарифу на постачання природного газу, за цільовим призначенням та підпункту "б" пункту 3.8.2 Ліцензійних умов з розподілу в частині використання коштів, отриманих за рахунок надання послуг з транспортування природного газу розподільними трубопроводами, за цільовим призначенням, Національна комісія регулювання електроенергетики України вирішила:

1. Попередити ПП "Укргазпром" про необхідність усунення до 30.12.2011 порушення пункту 2.1.3 Ліцензійних умов з постачання в частині наявності у ліцензіата договорів з газотранспортним підприємством про створення страхового запасу природного газу в обсягах, передбачених законодавством України.

2. ПП "Укргазпром" не допускати в подальшому порушення Ліцензійних умов з постачання та Ліцензійних умов з розподілу.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали