КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 28 жовтня 2010 року N 162/4974

Про порядок денний пленарного засідання VI сесії Київради VI скликання 28.10.2010

Враховуючи подання депутатських фракцій Київської міської ради, Погоджувальної ради голів депутатських фракцій, президії Київради, Київська міська рада вирішила:

Внести до порядку денного пленарного засідання VI сесії Київради VI скликання 28.10.2010 наступні питання:

1. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Возненко Вікторії Віталіївни.

2. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Дубас Галини Петрівни.

3. Про звільнення гр. Ткаченко Т. В. від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

4. Про звільнення гр. Солдатенка В. Г. від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

5. Про звільнення гр. Кроковної В. І. від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

6. Про звільнення громадян Шумиліна М. М., Шумиліної Л. М., Шумиліна К. М., Подолянець Н. М. та Подолянця В. О. від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

7. Про представництво Київської міської ради у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України".

8. Про погодження Відкритому акціонерному товариству "Завод залізобетонних конструкцій N 1" користування ділянкою надр для видобування корисних копалин за допомогою 1 артезіанської свердловини, розташованої на території підприємства за адресою: вул. Будіндустрії, 5 Голосіївського району м. Києва.

9. Про погодження філіалу "Теплоелектроцентраль N 5 Київенерго" надання спеціального дозволу на користування підземними водами за допомогою трьох артезіанських свердловин, розташованих на території підприємства за адресою: вул. Промислова, 4 Голосіївського району м. Києва.

10. Про погодження філіалу "Теплоелектроцентраль N 6 Київенерго" надання спеціального дозволу на користування підземними водами з 7 артезіанських свердловин, розташованих за адресою: вул. Пухівська, 1-а Деснянського району м. Києва.

11. Про питання діяльності територіальних медичних об'єднань у місті Києві.

12. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.09.2006 N 34/91.

13. Про затвердження переліку документів дозвільного характеру на рівні районів м. Києва, які видаються виключно через районні дозвільні центри.

14. Про деякі питання організації єдності з видачі ордерів на розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм).

15. Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва на рішення Київради від 08.10.2009 N 356/2425 "Про передачу приватному підприємству "Фірма "Соло" під реконструкцію та будівництво нежилого будинку на вулиці Червоноармійській, 4 у Шевченківському районі міста Києва".

16. Про відміну рішення Київської міської ради від 26.04.2007 року N 466/1127 "Про передачу в найм (оренду) цілісного майнового комплексу комунального підприємства кінотеатру "Загреб".

17. Про внесення змін до рішення Київради від 19.03.2009 N 132/1188 "Про заходи щодо залучення позички (кредиту) до міського бюджету м. Києва".

18. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2010 року N 805/4243.

19. Про надання згоди на продовження регіональним відділенням Фонду державного майна України по місту Києву строку завершення будівництва об'єкта незавершеного будівництва - Київського експериментально-виробничого комбінату на вулиці Сиваській, 1-а у Дніпровському районі м. Києва

20. Про окремі питання організації управління районами у м. Києві.

21. Про внесення змін до рішення Київради від 08.02.2007 N 62/723 "Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва на 2007 - 2010 роки"

22. Про перейменування комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Центр містобудування та архітектури".

23. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 19.12.2006 N 63-6-00390, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "КІМ і К", та надання дозволу на опрацювання земельної ділянки на вул. Вірменській, 6-а у Дарницькому районі м. Києва щодо можливості її продажу на земельних торгах (А 17980).

24. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.01.2005 N 11/2587 "Про Правила забудови м. Києва".

25. Про надання Службі безпеки України земельної ділянки для житлового будівництва на вул. Онуфрія Трутенка, 3 у Голосіївському районі м. Києва (Д 4703).

26. Про передачу Посольству Республіки Білорусь в Україні земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування будинку посольства на вул. Солом'янській, 17 у Солом'янському районі м. Києва (Д 4616).

27. Про передачу земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції на вул. Зрошувальній, 19 у Дарницькому районі м. Києва (Д 4646).

28. Про передачу земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції на вул. Миропільській, 35 у Дніпровському районі м. Києва (Д 4643).

29. Про передачу земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції на вул. Лебединській, 11 (літера А) в Оболонському районі м. Києва (Д 4654)

30. Про передачу відкритому акціонерному товариству "Київметробуд" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничої бази на вул. Світлогорській, 2/25 у Солом'янському районі м. Києва(А 2488).

31. Про передачу підприємству "Міський спортивно-технічний клуб "Київської міської організації ТСО України" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку і господарських будівель на вул. Щербакова, 45-а у Шевченківському районі м. Києва (Д 3763).

32. Про оформлення Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук України права користування земельними ділянками для експлуатації та обслуговування будівель і споруд інституту на вул. Академіка Глушкова, 42 у Голосіївському районі м. Києва (А 7548).

33. Про оформлення комунальному автотранспортному підприємству N 273901 права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд автобази на вул. Охтирській, 8 у Голосіївському районі м. Києва (А 2661).

34. Про оформлення Київському державному хореографічному училищу та Київській середній спеціалізованій музичній школі-інтернату імені М. В. Лисенка права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель та споруд на вул. Тимофія Шамрила, 4 у Шевченківському районі м. Києва (Д 2150).

35. Про надання Міністерству внутрішніх справ України земельної ділянки для обслуговування та експлуатації адміністративної та виробничих будівель та споруд на вул. Волинській, 26 у Солом'янському районі м. Києва (Д 1905).

36. Про поновлення Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві договору оренди земельної ділянки для будівництва багатоповерхових житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземними паркінгами на бульв. Перова, 10-12 у Дніпровському районі м. Києва (А 18216).

37. Про передачу закритому акціонерному товариству "Офісний центр "Індустріальний" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежилого будинку - службово-побутового корпусу на вул. Бориспільській, 11 (літ. А) у Дарницькому районі м. Києва (А 3014).

38. Про передачу громадянину Російської Федерації Гончарову Петру Олександровичу земельної ділянки для експлуатації та обслуговування складської будівлі на просп. Червонозоряному, 119 (літера Ь) у Голосіївському районі (А 7744)

39. Про надання земельних ділянок комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" для будівництва під'їзної дороги до дачного містечка для переселення Русанівських та Воскресенських садів з траси будівництва Подільського мостового переходу біля с. Биківня у Деснянському районі м. Києва (Д 3593).

40. Про передачу Національному історико-меморіальному заповіднику "Биківнянські могили" земельних ділянок для створення музейно-меморіального комплексу та меморіального парку на просп. Броварському у Дніпровському районі м. Києва (Д 4378).

41. Про передачу Національному історико-меморіальному заповіднику "Бабин Яр" земельних ділянок для експлуатації та обслуговування заповідника "Бабин Яр" на вул. Дорогожицькій, вул. Мельникова, 44 та на вул. Олени Теліги у Шевченківському районі м. Києва (Д 4472).

42. Про відмову громадянину Колечку Василю Петровичу у передачі земельної ділянки у власність для ведення садівництва в урочищі Городище у Деснянському районі м. Києва (А 15835).

43. Про приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі м. Києва (1 проект) (1-А 16462).

44. Про направлення депутатських запитів Київському міському голові та посадовим особам.

45. Про надання комунальному підприємству "Київавтодор" згоди на отримання безпроцентної позики.

46. Про надання комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" згоди на отримання безпроцентної позики".

47. Про надання комунальному підприємству "Київпастранс" згоди на отримання безпроцентної позики.

48. Про надання комунальному підприємству "Київський метрополітен" згоди на отримання безпроцентної позики.

49. Про надання комунальному підприємству "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) згоди па отримання безпроцентної позики.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали