ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 09.08.2011 р. N 462/13

Про Порядок користування ліфтами мешканцями, що проживають на других поверхах багатоквартирних будинків

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи численні звернення громадян міста, МКП "Чернівціміськліфт" щодо відключення зупинки ліфтів на других поверхах багатоквартирних будинків, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок користування ліфтами мешканцями, що проживають на других поверхах багатоквартирних будинків всіх форм власності (додається).

2. Рішення набирає чинності з дня його прийняття і підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голів Першотравневої, Садгірської, Шевченківської районних у місті Чернівцях рад Мельничука В. А., Бурегу Ю. І., Пазюка М. Д. та директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Сірмана Д. О.

 

Секретар Чернівецької
міської ради

В. Михайлішин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради
09.08.2011 N 462/13

ПОРЯДОК
користування ліфтами мешканцями, що проживають на других поверхах багатоквартирних будинків всіх форм власності

1. Загальна частина

1.1. Цей Порядок регулює відключення та відновлення функції зупинки ліфтів на других поверхах багатоквартирних будинків.

1.2. Дія цього Порядку поширюється тільки на власників, наймачів (орендарів) квартир, які розташовані на других поверхах багатоквартирних будинків всіх форм власності, обладнаних ліфтами.

1.3. Основні терміни, які вживаються у цьому Порядку:

- балансоутримувач будинку (балансоутримувач) - власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом.

- уповноважена особа - представник, особа, яка діє на підставі довіреності згідно з вимогами Цивільного кодексу України.

2. Порядок відключення функції зупинки ліфтів на других поверхах багатоквартирних будинків

2.1. Для відключення функції зупинки ліфтів на других поверхах багатоквартирних будинків, власники (уповноважені особи), квартиронаймачі всіх квартир, що розташовані на другому поверсі багатоквартирного будинку обладнаного ліфтом, звертаються з письмовою заявою встановленого зразка(додається) до балансоутримувача будинку.

2.2. Балансоутримувач будинку:

2.2.1. На підставі письмових заяв від власників (уповноважених осіб), квартиронаймачів всіх квартир, розташованих на других поверхах будинків,

обладнаних ліфтами та, за умови відсутності заборгованості за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, подає клопотання МКП "Чернівціміськліфт" про відключення функції зупинки ліфта на другому поверсі відповідного будинку.

2.2.2. З моменту відключення функції зупинки ліфта проводить перерахунок нарахувань плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за винятком цієї послуги.

2.3. МКП "Чернівціміськліфт" на підставі клопотання балансоутримувача будинку з першого числа наступного місяця відключає функцію зупинки ліфта на другому поверсі відповідного будинку, про що в триденний термін повідомляє балансоутримувача.

3. Порядок відновлення функції зупинки ліфтів на других поверхах багатоквартирних будинків всіх форм власності

3.1. При виникненні необхідності у користуванні ліфтом хоча би в одного із мешканців другого поверху будинку, де функція зупинки ліфта відключена, він звертається з письмовою заявою до балансоутримувача будинку про відновлення функції зупинки ліфта.

3.2. Балансоутримувач будинку:

3.2.1. На підставі письмового звернення одного із мешканців другого поверху будинку, де функція зупинки ліфта відключена, письмово, з відміткою про отримання, повідомляє всіх мешканців цього поверху відповідного будинку про відновлення функції роботи ліфта з зазначенням дати.

3.2.2. Звертається з клопотанням до МКП "Чернівціміськліфт" про відновлення функції його зупинки.

3.2.3. З моменту відновлення функції зупинки ліфта проводить перерахунок нарахувань плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з врахуванням цієї послуги.

3.3. МКП "Чернівціміськліфт" на підставі клопотання балансоутримувача з першого числа наступного місяця відновлює функцію зупинки ліфта на другому поверсі відповідного будинку, про що в триденний термін повідомляє балансоутримувача.

 

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих
органів міської ради

П. Ротар

 

Додаток
до Порядку користування ліфтами мешканцями, що проживають на других поверхах багатоквартирних будинків всіх форм власності

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради
09.08.2011 N 462/13

ЗРАЗОК

Начальнику УЖГ _______
районної у місті ради
КЖРЕП N _____
__________
__________
гр. _______
                          (прізвище та ініціали)
вул. ______
м. Чернівці

ЗАЯВА

В зв'язку з відсутністю потреби в користуванні ліфтом просимо відключити зупинку ліфта в ___ під'їзді на другому поверсі будинку N _____ на вулиці _______.

В разі виникнення гострої потреби в користуванні ліфтом в одного із мешканців, квартира якого розташована на другому поверсі цього будинку, не заперечую щодо відновлення його зупинки та зобов'язуюсь сплачувати послуги з користування ліфтом.

 

20__ р.
         (дата)

_____
(підпис, розшифровка підпису)

 

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих
органів міської ради

П. Ротар

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали