КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 404/7741

Про Порядок надання інвалідам дозволів на встановлення тимчасових збірно-розбірних гаражів у масивах багатоквартирної житлової забудови в м. Києві

З метою врегулювання питання щодо отримання інвалідами із захворюванням опорно-рухового апарату, які мають в користуванні мотоколяски або автомашини з ручним управлінням і за станом здоров'я не можуть користуватися відкритими автостоянками чи гаражно-будівельними кооперативами, дозволів на встановлення тимчасових збірно-розбірних індивідуальних гаражів на територіях багатоквартирної житлової забудови у м. Києві, керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", постановою Ради Міністрів Української РСР від 12.07.62 N 778 "Про заходи по впорядкуванню утримання легкових автомобілів і мотоциклів, що знаходяться в особистій власності громадян Української РСР", Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Порядок надання інвалідам дозволів на встановлення тимчасових збірно-розбірних гаражів у масивах багатоквартирної житлової забудови в м. Києві, згідно з додатком.

2. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
05.04.2012 N 404/7741


Порядок надання інвалідам дозволів на встановлення тимчасових збірно-розбірних гаражів у масивах багатоквартирної житлової забудови в м. Києві

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає процедуру надання відповідною районною в місті Києві державною адміністрацією дозволів інвалідам на встановлення тимчасових збірно-розбірних індивідуальних гаражів (надалі - тимчасових гаражів) у масивах багатоквартирної житлової забудови в м. Києві.

1.2. Дозволи на встановлення тимчасових гаражів можуть надаватись категорії громадян із захворюванням опорно-рухового апарату, які мають в користуванні мотоколяски або автомашини з ручним управлінням і за станом здоров'я не можуть користуватися відкритими автостоянками чи гаражно-будівельними кооперативами.

1.3. Дозволи на встановлення тимчасових гаражів надаються з урахуванням санітарних та протипожежних норм, збереження існуючого благоустрою.

1.4. Відстань від тимчасового гаража, що планується встановити, до житлового (громадського) будинку, приміщення, до дитячих та лікувальних санітарного типу установ (їх парканів) має відповідати будівельним нормам, не погіршувати умов проживання громадян, не заважати руху транспорту та пішоходів.

1.5. Встановити, що максимально допустимий розмір тимчасового гаража 3,5 м х 5,5 м.

1.6. Дозволи на право встановлення тимчасових гаражів надаються відповідною районною в місті Києві державною адміністрацією терміном до 10 років.

1.7. Гаражі використовуються виключно для утримання мотоколясок або автомашин з ручним управлінням.

1.8. Місце на встановлення тимчасового гаража надається за місцем реєстрації інваліда.

1.9. У разі смерті особи, якій надано дозвіл встановлення тимчасового гаража (крім випадків, коли спадкоємець чи набувач відноситься до категорії осіб, зазначених у пункті 1.2 цього Порядку), зміни місця реєстрації, порушень умов використання тимчасового гаража згідно з цим Порядком тощо, якщо втрачаються підстави щодо надання права користування тимчасовими гаражами дозвіл на право встановлення тимчасового гаража скасовується шляхом видання розпорядження відповідної районної в місті Києві державної адміністрації.

У разі скасування в установленому порядку дозволу, тимчасовий гараж демонтується відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

1.10. Забороняється виконання будь-яких капітальних робіт при установці тимчасового гаража та при подальшій експлуатації установленого збірно-розбірного індивідуального гаража.

Встановлені тимчасові гаражі в експлуатацію не приймаються і право власності на них не оформляється.

1.11. Встановлення тимчасового гаража згідно з цим Порядком є тимчасовим до початку можливих робіт по прокладці підземних комунікацій, іншого капітального будівництва або відведення земельної ділянки, на якій знаходиться тимчасовий гараж, у користування (власність). У зазначених випадках гараж підлягає перенесенню в інше місце силами і засобами громадянина, якому надано дозвіл на встановлення гаража.

2. Порядок отримання дозволів на встановлення тимчасових гаражів

2.1. Питання про надання дозволів на встановлення тимчасових гаражів розглядається відповідною районною в місті Києві державною адміністрацією.

2.2. Особи, зазначені в пункті 1.2 цього Порядку, звертаються за місцем реєстрації з письмовою заявою на ім'я голови відповідної районної в місті Києві державної адміністрації щодо надання дозволу на встановлення тимчасового гаража із зазначенням бажаного місця розташування гаража.

До заяви додаються такі документи:

- копія паспорта та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- згода балансоутримувача багатоквартирного житлового будинку;

- довідка про реєстрацію місця проживання;

- копія довідки про отримання мотоколяски або автомашини з ручним управлінням через органи соціального захисту;

- копія довідки МСЕК про групу та причину інвалідності;

- копія посвідчення водія;

- копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;

- ситуаційна схема із зазначення бажаного місця розташування гаража;

- викопіювання з кадастрового плану міста.

2.3. Відповідна районна в місті Києві державна адміністрація протягом п'яти робочих днів з дня реєстрації заяви розглядає подані документи. У разі наявності підстав щодо можливості розміщення тимчасового гаража районна в місті Києві державна адміністрація звертається з копіями документів, зазначених у пункті 2.2 цього Порядку, до Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - структурні підрозділи КМДА) стосовно надання інформації щодо можливості розміщення тимчасового гаража із зазначенням місця розташування тимчасового гаража.

2.4. Структурні підрозділи КМДА розглядають документи, зазначені у пункті 2.2 цього Порядку, та протягом п'яти робочих днів Головне управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надсилає інформаційного листа щодо запропонованого відповідною районною в місті Києві державною адміністрацією місця розташування тимчасового гаража, а Головне управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - інформаційного листа щодо земельної ділянки, на якій заплановано розмістити тимчасовий гараж, для видання розпорядження відповідною районною в місті Києві державною адміністрацією.

2.5. Відповідна районна в місті Києві державна адміністрація після отримання та опрацювання інформаційних листів структурних підрозділів КМДА протягом п'яти робочих днів готує розпорядження щодо надання дозволу на розміщення тимчасового гаража.

2.6. У разі відсутності підстав щодо можливості розміщення тимчасового гаража відповідна районна в місті Києві державна адміністрація надає заявнику письмову відмову із обґрунтуванням причин такої відмови.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали