ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ ПО М. КИЄВУ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 16.01.2012 р. N 07-307/853

Управління організації бухгалтерського обліку, фінансів та звітності

Банкам - юридичним особам Київського регіону
Голові Правління

Про порядок надання квартальної фінансової звітності

З метою забезпечення виконання вимог п. 7.2 Інструкції про порядок складання та оприлюднення фінансової звітності банків України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 27.12.2007 N 480, із змінами (далі - Інструкція 480), повідомляємо, що квартальна фінансова звітність на паперових носіях за IV квартал 2011 року надається Головному управлінню не пізніше 20 січня (надсилається завчасно поштою) із супровідним листом, за підписом керівника банку.

Повноваження керівних осіб, які підписали форми квартальної звітності, повинні бути чинними на дату подання звітів та відповідати карткам із зразками підписів та відбитка печатки, які надані Головному управлінню. У разі підписання відповідних форм звітності іншими уповноваженими особами, банку необхідно надавати пояснення у супровідному листі.

У разі відсутності в банку подій та операцій, про які зазначено у п. 3.3 Інструкції N 480, інформація про таке розкривається у супровідному листі та зазначається про відсутність на паперових носіях тих приміток, за якими немає даних.

Зазначаємо, що у квартальній звітності за IV квартал 2011 року на паперових носіях:

дані звітів мають відповідати даним файлів #b5 та #b6, розбіжності пояснюються у супровідному листі;

у звітах (та звітних файлах) зазначається лише прибуток або збиток, в цілому по банку;

у примітці "Окремі показники діяльності банку" для відображення даних за рядками 15 (щодо чистого прибутку/збитку на одну просту акцію, показники 252119, 152119 заповнюються у файлі #b6 в копійках) та 16 (щодо суми сплачених дивідендів "... за ______ рік ...") необхідно внести ці суми у файл #b6 самостійно, тому що в автоматичному режимі такі дані АРМ "Статзвітність" не формує.

Одночасно зазначаємо, що при складанні та поданні проміжної фінансової звітності за 2012 рік, починаючи зі звітності за 1 квартал 2012 року, слід керуватися вимогами Інструкції про порядок складання та оприлюднення фінансової звітності банків України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 24.10.2011 N 373 (Постанова N 373).

У подальшому проміжну фінансову звітність необхідно подавати у такі терміни:

а) за I - III квартали - до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, а саме:

файли B5 та B6 - до 13-00 години, електронною поштою;

проміжну фінансову звітність на паперових носіях необхідно надсилати завчасно поштою;

б) термін подання проміжної фінансової звітності за IV квартал щорічно встановлюється та доводиться банкам окремим листом Головного управління, відповідно до терміну, визначеного Національним банком України.

Просимо забезпечити контроль за правильністю складання та своєчасністю подання (у встановлений Головним управлінням термін) проміжної (квартальної) фінансової звітності - як на паперових носіях, так і в електронному вигляді.

 

В. о. начальника
Головного управління

М. М. Каленський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали