Додаткова копія: Про Порядок передачі протоколів про підрахунок голосів виборців на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, що перебувають у день голосування у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України, та повідомлень про їх зміст до окружних виборчих комісій з виборів Президента України

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 31 грудня 2018 року N 273

Київ

Про Порядок передачі протоколів про підрахунок голосів виборців на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, що перебувають у день голосування у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України, та повідомлень про їх зміст до окружних виборчих комісій з виборів Президента України

Відповідно до частини десятої статті 79, частини третьої статті 81 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 4 статті 17, пунктами 1, 3 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Встановити Порядок передачі протоколів про підрахунок голосів виборців на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, що перебувають у день голосування у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України, та повідомлень про їх зміст до відповідної окружної виборчої комісії з виборів Президента України (додається).

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 13 травня 2014 року N 547 "Про Порядок передачі протоколів про підрахунок голосів виборців на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, що перебувають в день голосування у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України, та повідомлень про їх зміст до окружних виборчих комісій з виборів Президента України" (Порядок N 547).

3. Цю постанову надіслати Міністерству інфраструктури України, Державній установі "Національний Антарктичний науковий центр" Міністерства освіти і науки України для доведення до відома дільничних виборчих комісій спеціальних виборчих дільниць, утворених на суднах, що перебувають у день голосування у плаванні під Державним Прапором України, та на полярній станції України, а також відповідним окружним виборчим комісіям з виборів Президента України після їх утворення.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК

 

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
31.12.2018 N 273

ПОРЯДОК
передачі протоколів про підрахунок голосів виборців на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, що перебувають у день голосування у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України, та повідомлень про їх зміст до окружних виборчих комісій з виборів Президента України

Згідно з цим Порядком здійснюється процедура передачі протоколів дільничних виборчих комісій з виборів Президента України (далі - дільнична виборча комісія) про підрахунок голосів виборців на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, що перебувають у день голосування у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України (далі - протокол), та повідомлень про їх зміст до окружних виборчих комісій з виборів Президента України (далі - окружна виборча комісія).

1. Після підписання протоколу членами дільничної виборчої комісії повідомлення про його зміст невідкладно передається дільничною виборчою комісією спеціальної виборчої дільниці, утвореної на судні, що перебуває в день голосування у плаванні під Державним Прапором України, за допомогою технічних засобів зв'язку через Міністерство інфраструктури України, а дільничною виборчою комісією спеціальної виборчої дільниці, утвореної на полярній станції України, - через Державну установу "Національний Антарктичний науковий центр" Міністерства освіти і науки України до відповідної окружної виборчої комісії разом з окремими думками членів дільничної виборчої комісії, викладеними у письмовій формі, а також протоколом з поміткою "Уточнений" та актами, складеними відповідною дільничною виборчою комісією (за наявності).

2. Дільнична виборча комісія запаковує виборчі документи у пакети.

На кожному пакеті зазначається напис, який вказує на вид запакованих документів, а також проставляються номер територіального виборчого округу, номер виборчої дільниці, дата і час пакування, ставляться підписи усіх присутніх членів дільничної виборчої комісії.

Дільнична виборча комісія відповідно до частини восьмої статті 72, частин сьомої, дванадцятої, тринадцятої, двадцять третьої, двадцять четвертої, двадцять восьмої, тридцять першої статті 78, частин сьомої, дев'ятої, десятої статті 79, частин четвертої, п'ятої статті 80 Закону України "Про вибори Президента України" запаковує в окремі пакети:

- перший та другий примірники протоколу, а також за наявності відповідні примірники протоколу з поміткою "Уточнений" разом з окремими думками членів дільничної виборчої комісії, викладеними у письмовій формі, актами, складеними відповідною дільничною виборчою комісією, а в разі визнання голосування на виборчій дільниці недійсним - рішенням дільничної виборчої комісії та актом, на підставі якого прийнято це рішення, акт про видачу копій протоколу з написом на пакеті "Протокол про підрахунок голосів";

- виборчі бюлетені з написами на пакетах відповідно "Невикористані виборчі бюлетені", "Виборчі бюлетені, що не підлягають врахуванню", "Зіпсовані виборчі бюлетені", "Недійсні виборчі бюлетені", прізвищ та ініціалів кандидатів на пост Президента України, а в разі прийняття рішення про визнання голосування на виборчій дільниці недійсним - "Виборчі бюлетені";

- контрольні талони з написом на пакеті "Контрольні талони";

- предмети та контрольні листи з написом на пакеті "Предмети";

- список виборців (попередній та уточнений) з написом на пакеті "Список виборців";

- акти про виявлені порушення вимог Закону України "Про вибори Президента України", заяви, скарги та рішення комісії з написом на пакеті "Акти, заяви, скарги та рішення дільничної виборчої комісії".

При цьому пакети з написами "Протокол про підрахунок голосів", "Акти, заяви, скарги та рішення дільничної виборчої комісії", "Список виборців" вкладаються до одного окремого пакета разом з описом документів, які надсилаються до окружної виборчої комісії.

3. Пакети з виборчими документами, передбачені пунктом 2 цього Порядку, від дільничної виборчої комісії спеціальної виборчої дільниці, утвореної на судні, що перебуває в день голосування у плаванні під Державним Прапором України, доставляються до Міністерства інфраструктури України у визначений цим Міністерством спосіб, який забезпечує їх збереження та доставку за призначенням. Після отримання Міністерством інфраструктури України пакетів з документами вони невідкладно передаються уповноваженим представником указаного Міністерства до відповідної окружної виборчої комісії, де реєструються.

4. У зв'язку з особливими умовами перебування на полярній станції України пакети з виборчими документами, передбачені пунктом 2 цього Порядку, від дільничної виборчої комісії спеціальної виборчої дільниці, утвореної на полярній станції України, транспортуються до Державної установи "Національний Антарктичний науковий центр" Міністерства освіти і науки України після закінчення терміну перебування наукової експедиції у визначений указаною установою спосіб, який забезпечить їх доставку за призначенням.

5. Під час транспортування виборчих документів забороняється розпечатувати пакети з такими документами.

6. У разі якщо пакети з виборчими документами надійшли до Міністерства інфраструктури України, Державної установи "Національний Антарктичний науковий центр" Міністерства освіти і науки України після припинення повноважень окружної виборчої комісії, виборча документація, передбачена Порядком передачі окружними виборчими комісіями з виборів Президента України виборчої та іншої документації на зберігання до місцевих державних архівних установ, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 30 квітня 2014 року N 435 (Порядок N 435), передається відповідно Міністерством інфраструктури України, Державною установою "Національний Антарктичний науковий центр" Міністерства освіти і науки України на зберігання до Державного архіву в Автономній Республіці Крим, відповідних місцевих державних архівних установ.

Інша документація передається до місцевих архівних установ, створених органами влади Автономної Республіки Крим, місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування.

 

Секретар засідання
Центральної виборчої комісії

К. МАХНІЦЬКА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали