Додаткова копія: Про порядок підготовки спортивних споруд міста та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.06.2015 р. N 623

Київ

Про порядок підготовки спортивних споруд міста та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів" та з метою забезпечення належного громадського порядку, безпеки учасників і глядачів під час проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів:

1. Утворити комісію виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів забезпечити виконання вимог Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025.

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити контроль за діяльністю комісії, утвореної згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 квітня 1999 року N 661 "Про порядок підготовки спортивних споруд міста та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів";

розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15 квітня 2013 року N 545 "Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 квітня 1999 року N 661 "Про порядок підготовки спортивних споруд міста та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів" (Розпорядження N 545).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської міської державної адміністрації
30 червня 2015 року N 623

СКЛАД
комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів

Старостенко
Ганна Вікторівна

заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Радуцький
Михайло Борисович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, заступник голови комісії

Трофимов
Олексій Станіславович

заступник директора Департаменту - начальник управління сім'ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Михненко
Ігор Анатолійович

начальник відділу нагляду за особливо важливими об'єктами управління державного нагляду та контролю Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві (за згодою)

Кучера
Олександр Валентинович

заступник начальника відділу забезпечення масових заходів управління громадської безпеки Головного управління МВС України в м. Києві (за згодою)

Коханевич
Володимир Олександрович

начальник відділу аналізу благоустрою території управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Коваленко
Олена Миколаївна

начальник відділу первинної медико-санітарної допомоги Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Тимошенко
Сергій Миколайович

завідуючий сектором комунальної гігієни Головного управління Держсанепідемслужби у м. Києві (за згодою)

Шиян
Віктор Іванович

начальник відділу інфраструктури (будівництва, експлуатації спортивних об'єктів) Федерації футболу України (за згодою)

Терещенко
Людмила Борисівна

провідний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

Керівник апарату

В. Бондаренко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали