ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 жовтня 2011 року N 295

Про порядок погодження надання відпусток керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України

Керуючись положеннями Кодексу законів про працю України, Закону України "Про відпустки", постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1993 року N 203 "Про застосування контрактної форми трудового договору з керівниками підприємства, що є у державній власності", наказую:

1. Затвердити Порядок погодження надання відпусток керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України (далі - Порядок), що додається.

2. Управлінню інформаційної політики (Червак Б. О.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України (далі - підвідомчі організації), забезпечити неухильне дотримання вимог, визначених Порядком.

4. Відділу кадрової роботи та державної служби (Семенюк В. І.) щотижнево (до 12 год. 00 хв. кожного понеділка) надавати Голові Держкомтелерадіо України та його заступникам інформацію про осіб, які виконують обов'язки керівників підвідомчих організацій на період тимчасової непрацездатності або перебування у відпустці керівників цих організацій.

5. Управлінню документообігу та матеріально-технічного забезпечення (Шапкін С. Б.) довести цей наказ до керівників підвідомчих організацій та відділу кадрової роботи та державної служби.

6. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Держкомтелерадіо України від 28 грудня 2007 року N 446 "Про порядок погодження з Держкомтелерадіо кадрових питань" в частині, що стосується погодження надання відпусток керівникам підвідомчих організацій.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомтелерадіо України
18.10.2011 N 295

ПОРЯДОК
погодження надання відпусток керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України

1. Загальні положення

1.1. Порядок погодження надання відпусток керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України (далі - Порядок), розроблено відповідно до Кодексу законів про працю України, Закону України "Про відпустки", постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.93 N 203 "Про застосування контрактної форми трудового договору з керівниками підприємства, що є у державній власності".

1.2. Цей Порядок визначає процедуру погодження періоду і тривалості щорічних відпусток керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України (далі - підвідомчі організації).

2. Порядок погодження надання щорічних відпусток

2.1. Погодження надання щорічних відпусток керівникам підвідомчих організацій здійснюється Головою Держкомтелерадіо України або за його дорученням заступником Голови Держкомтелерадіо України.

2.2. Питання погодження надання щорічної відпустки керівникам підвідомчих організацій порушуються на підставі поданої ними не пізніше, ніж за два тижні до початку відпустки, заяви на ім'я Голови Держкомтелерадіо України.

Заява має містити інформацію про період щорічної відпустки, її строк, а також про особу, що виконуватиме обов'язки керівника підвідомчої організації на період його відсутності.

2.3. Відділ кадрової роботи та державної служби опрацьовує надану заяву, візує, погоджує з керівниками відповідних структурних підрозділів Держкомтелерадіо України та подає Голові Держкомтелерадіо України або за його дорученням заступнику Голови Держкомтелерадіо України на погодження.

Після розгляду заява повертається до відділу кадрової роботи та державної служби, а рішення про результати розгляду доводиться до відома керівника відповідної підвідомчої організації.

3. Перенесення на інший період, продовження та переривання щорічних відпусток

3.1. Перенесення щорічної відпустки керівника підвідомчої організації на інший період або її продовження здійснюється за погодженням з Держкомтелерадіо України.

3.2. У випадку переривання щорічної відпустки керівником підвідомчої організації відповідна інформація має бути невідкладно надана Держкомтелерадіо України.

 

Начальник юридичного відділу

Д. В. Новікова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали