ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2012 року N 3137

Про Порядок прийому, реєстрації та збереження конкурсної документації на конкурсах з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 10.05.2012 N 639, розпорядженням Антимонопольного комітету України від 10.05.2012 N 282-р, рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 10.05.2012 N 674 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.06.2012 за N 940/21252 (далі - Положення), наказую:

1. Затвердити Порядок прийому, реєстрації та збереження документів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств на конкурсах з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону, що додається.

2. Начальнику Управління документального забезпечення та контролю Фонду державного майна України:

2.1. Оформити книгу реєстрації учасників конкурсів, яка повинна містити:

порядковий номер (відповідно до реєстрації);

прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи або представника юридичної особи (із зазначенням назви такої юридичної особи) відповідно до паспортного документа.

2.2. Визначити відповідальних осіб зі складу працівників Управління документального забезпечення та контролю Фонду державного майна України для забезпечення прийому, реєстрації та конфіденційного збереження конкурсної документації.

3. Працівники Управління документального забезпечення та контролю Фонду державного майна України, які забезпечують реєстрацію і збереження конкурсної документації, та відповідальний секретар робочої групи з перевірки конкурсної документації несуть відповідальність за розголошення інформації відповідно до пункту 3.5 Положення.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України від 10.03.2000 N 486.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Голова Фонду

О. Рябченко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
18.07.2012 N 3137


Порядок прийому, реєстрації та збереження конкурсної документації на конкурсах з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону

1. Пакети з конкурсною документацією ("Конкурсна документація") реєструються відповідальним працівником Управління документального забезпечення та контролю ФДМУ в книзі реєстрації на момент їх подання та шляхом проставляння на них номера, дати та часу їх реєстрації, а також прізвища, ім'я та по батькові особи, яка здійснила реєстрацію, про що потенційному покупцю (його уповноваженій особі) видається відповідна довідка встановленого зразка. Довідка повинна, зокрема, містити інформацію про дату, час та місце засідання робочої групи з перевірки конкурсної документації.

2. Після закінчення прийому конкурсної документації відповідальна особа Управління документального забезпечення та контролю ФДМУ та відповідальний секретар робочої групи з перевірки конкурсної документації складають акт завершення приймання конкурсної документації, в якому зазначаються час завершення, кількість наданих пакетів та їх реєстраційні номери. Відповідальний секретар робочої групи отримує в Управлінні документального забезпечення та контролю ФДМУ належним чином зареєстровані пакети з написами "Конкурсна документація" під власноручний підпис окремо за кожний зареєстрований пакет.

3. Після проведення перевірки конкурсної документації на відповідність вимогам чинного законодавства відповідальний секретар робочої групи забезпечує конфіденційний режим збереження підтвердних документів та їх передачу до відділу конкурсного продажу та оформлення прав власності Управління конкурсного продажу ФДМУ.

4. Після реєстрації заяви потенційного покупця про відкликання конкурсної документації Управління документального забезпечення та контролю ФДМУ терміново повідомляє Управління конкурсного продажу ФДМУ про відкликання конкурсної документації.

5. Пакети з проектами остаточних договорів купівлі-продажу ("Остаточний договір") реєструються відповідальним працівником Управління документального забезпечення та контролю ФДМУ на момент їх подання та шляхом проставляння на них номера, дати та часу їх реєстрації.

6. З моменту закінчення строку прийому проектів остаточних договорів купівлі-продажу відповідальний секретар робочої групи отримує в Управлінні документального забезпечення та контролю ФДМУ належним чином зареєстровані пакети з написами "Остаточний договір" під власноручний підпис окремо за кожний зареєстрований пакет.

7. Усі документи ("Конкурсна документація", "Остаточний договір"), які надходять до Управління документального забезпечення та контролю ФДМУ, до відповідального секретаря робочої групи з перевірки конкурсної документації і відділу конкурсного продажу та оформлення прав власності Управління конкурсного продажу ФДМУ протягом проведення конкурсу, підлягають збереженню у конфіденційному режимі до моменту завершення конкурсу,

8. Відомості про учасників конкурсу і їх кількість, занесені в книгу реєстрації, не підлягають розголошенню до визначення переможця конкурсу.

 

Начальник Управління
конкурсного продажу
Департаменту конкурентних продажів

І. Білоцерковець

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали