style="padding:20px 0px;">

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.04.2009 р. N 327

Про Порядок проведення інвентаризації державного майна, управління яким здійснює обласна державна адміністрація, та подання відомостей до Єдиного реєстру об'єктів державної власності

Розпорядження втратило чинність(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації від 23 березня 2012 року N 210) (Розпорядження N 210)

Відповідно до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", з метою забезпечення виконання вимог постанов Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року N 467 "Про затвердження Положення про Єдиний реєстр об'єктів державної власності" та від 30 листопада 2005 року N 1121 "Про затвердження Методики проведення інвентаризації об'єктів державної власності", керуючись статтею 6, пунктом 4 частини першої статті 13, статтею 19, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Порядок проведення інвентаризації державного майна, управління яким здійснює обласна державна адміністрація, та подання відомостей до Єдиного реєстру об'єктів державної власності, що додається.

2. Визначити Головне управління економіки обласної державної адміністрації уповноваженим органом за надання розпоряднику Єдиного реєстру об'єктів державної власності - Фонду державного майна України інформації про поточний стан майна об'єктів державної власності, які належать до сфери управління обласної державної адміністрації, та будь-які зміни в ньому.

3. Районним державним адміністраціям та структурним підрозділам обласної державної адміністрації забезпечити організацію збору та надання Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації інформації про об'єкти державної власності, які розташовані на їх території або щодо яких делеговані повноваження з управління.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління обласної державної адміністрації, товариств, утворених у процесі приватизації та корпоратизації, на балансі яких обліковується державне майно, управління яким здійснює обласна державна адміністрація:

4.1. Щороку станом на 31 грудня або позапланово, у випадках, визначених пунктом 5 Методики проведення інвентаризації об'єктів державної власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2005 року N 1121, проводити інвентаризацію нерухомого державного майна, що перебуває на їх балансі.

4.2. Формувати перелік нерухомого державного майна за встановленою формою та щороку до 20 лютого або у випадку проведення позапланової інвентаризації об'єктів державної власності до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати його для узагальнення виконавцям, визначеним у пункті 3 даного розпорядження.

5. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації та її апарату, районним державним адміністраціям забезпечити подання у вказані терміни до Головного управління економіки обласної державної адміністрації узагальнених матеріалів для подальшого внесення до Єдиного реєстру об'єктів державної власності, а саме:

- щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним - даних до адресно-довідкової та інформаційної частин реєстру;

- щокварталу до 20 числа місяця наступного за звітним - показників фінансової та статистичної звітності за встановленими формами по об'єктах обліку, що здійснюють господарську діяльність;

- щороку до 30 березня (станом на 31 грудня попереднього року) або позапланово протягом 35 днів після закінчення звітного кварталу за результатами інвентаризації - відомостей про державне майно.

6. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації:

6.1. Узагальнювати та передавати Фонду державного майна України щокварталу до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, відомості про юридичних осіб та щороку до 25 квітня відомості стосовно державного майна за результатами інвентаризації або позапланово протягом 55 днів після закінчення звітного кварталу для внесення змін до Єдиного реєстру об'єктів державної власності.

6.2. Разом з відділом інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації підготувати та розмістити на сайті обласної державної адміністрації добірку нормативно-правових актів, які стосуються формування Єдиного реєстру об'єктів державної власності.

7. Рекомендувати регіональному відділенню Фонду державного майна України по області, обласному сектору з питань банкрутства, Головному управлінню статистики в області, територіальному відділенню Антимонопольного комітету України, представництву Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в області запровадити надання інформації та консультування представників обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів, районних державних адміністрацій, які здійснюють функції щодо управління державним майном в області з питань наповнення Єдиного реєстру об'єктів державної власності.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Граділя А. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. В. Сіленков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали