ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 19 липня 2012 року N 120

Київ

Про Порядок проведення жеребкування щодо черговості надання кандидатам у народні депутати України ефірного часу та друкованих площ за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів народних депутатів України

Відповідно до частин другої (Закон N 4061-VI), четвертої (Закон N 4061-VI), шостої статті 72 (Закон N 4061-VI), частин першої (Закон N 4061-VI), третьої статті 73 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Встановити Порядок проведення жеребкування щодо черговості надання кандидатам у народні депутати України ефірного часу та друкованих площ за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів народних депутатів України (додається).

2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

В. ШАПОВАЛ


 

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
19.07.2012 N 120


ПОРЯДОК
проведення жеребкування щодо черговості надання кандидатам у народні депутати України ефірного часу та друкованих площ за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів народних депутатів України

Цей Порядок визначає процедуру проведення Центральною виборчою комісією жеребкування щодо черговості надання кандидатам у народні депутати України (далі - кандидати у депутати), зареєстрованим в одномандатних виборчих округах (далі - одномандатний округ), ефірного часу регіональними телерадіокомпаніями для проведення передвиборної агітації та друкування передвиборних програм у регіональних друкованих (місцевих) засобах масової інформації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів народних депутатів України.

1. Загальні положення

1.1. Центральна виборча комісія проводить жеребкування щодо:

1) черговості надання кандидатам у депутати ефірного часу на регіональних телеканалах для проведення передвиборної агітації;

2) черговості надання кандидатам у депутати ефірного часу на регіональних радіоканалах для проведення передвиборної агітації;

3) черговості друкування передвиборних програм кандидатів у депутати у регіональних (місцевих) друкованих засобах масової інформації.

1.2. Кандидатам у депутати надається ефірний час між дев'ятнадцятою і двадцять другою годинами для проведення передвиборної агітації:

- по 20 хвилин на регіональному телеканалі;

- по 20 хвилин на регіональному радіоканалі.

1.3. Кандидати у депутати мають право опублікувати в однаковому для всіх кандидатів у депутати поліграфічному виконанні в одному з регіональних (місцевих) друкованих засобів масової інформації державної чи комунальної форм власності свою передвиборну програму обсягом не більше трьох тисяч дев'ятисот друкованих знаків, подану до Центральної виборчої комісії під час реєстрації кандидатів у депутати.

1.4. Для проведення жеребкування Центральна виборча комісія складає списки кандидатів у депутати по кожному одномандатному округу в алфавітному порядку із зазначенням порядкових номерів (далі - список).

1.5. Центральною виборчою комісією по кожному з одномандатних округів складаються відомості щодо:

надання кандидатам у депутати ефірного часу на регіональних телеканалах для проведення передвиборної агітації (на основі поданого регіональною телеорганізацією попереднього розкладу ефірного часу трансляції передвиборних агітаційних телепрограм із зазначенням дати і часу виходу їх в ефір (без зазначення конкретних учасників передач);

надання кандидатам у депутати ефірного часу на регіональних радіоканалах для проведення передвиборної агітації (на основі поданого регіональною радіоорганізацією попереднього розкладу ефірного часу трансляції передвиборних агітаційних радіопрограм із зазначенням дати і часу виходу їх в ефір (без зазначення конкретних учасників передач);

друкування передвиборних програм кандидатів у депутати в регіональних (місцевих) друкованих засобах масової інформації (із зазначенням поданих редакціями регіональних (місцевих) друкованих засобів масової інформації конкретних дат виходу у світ номерів відповідних видань з передвиборними програмами партій та місця розташування цих програм у кожному номері видання (номери шпальт).

2. Проведення жеребкування

2.1. Жеребкування проводиться на засіданні Центральної виборчої комісії не пізніш як за п'ятдесят три дні до дня виборів за участю кандидатів у депутати чи довірених осіб кандидатів у депутати.

2.2. Центральна виборча комісія повідомляє кандидатів у депутати шляхом оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті інформації про дату, час та місце проведення жеребкування.

2.3. Жеребкування проводиться за допомогою виготовленого з прозорого матеріалу барабана, що обертається, однакових за розміром і кольором конвертів, у які вкладаються однакові за розміром картки, на кожній із яких з одного боку проставляється порядковий номер, що відповідає номеру, зазначеному в списку.

2.4. Кількість конвертів із картками відповідає найбільшій кількості кандидатів у депутати з числа зареєстрованих в одномандатних округах.

2.5. Жеребкування щодо черговості виходу в ефір передвиборних агітаційних телепрограм кандидатів у депутати на регіональних телеканалах проводиться у такій послідовності:

1) конверти із вкладеними в них картками поміщаються в барабан;

2) за дорученням головуючого на засіданні Центральної виборчої комісії працівник Секретаріату Комісії обертає барабан не менше трьох разів, перемішуючи у такий спосіб конверти з картками;

3) після перемішування конвертів з картками працівник Секретаріату Комісії почергово дістає з барабана конверт з карткою, відкриває його, оголошує та демонструє номер, зазначений на вкладеній у конверт картці;

4) після діставання з барабана останнього конверта із карткою та його розкриття головуючий на засіданні Центральної виборчої комісії оголошує послідовність номерів, визначену жеребкуванням.

У порядку визначених номерів до відомостей про надання кандидатам у депутати ефірного часу на регіональних телеканалах для проведення передвиборної агітації щодо кожного з одномандатних округів вноситься прізвище, ім'я, по батькові кандидата у депутати, внесеного до списку під номером, який відповідає номеру, зазначеному на картці.

У разі якщо у списках кандидатів у депутати в одномандатних округах немає кандидатів у депутати під порядковим номером, зазначеним на вкладеній в конверт картці, цей номер під час визначення черговості надання ефірного часу кандидатам у депутати в таких округах не використовується.

2.6. Процедура визначення черговості виходу в ефір передвиборних агітаційних радіопрограм кандидатів у депутати на регіональних радіоканалах здійснюється у такій самій послідовності.

Результати жеребкування заносяться до відомості надання кандидатам у депутати ефірного часу на регіональних радіоканалах для проведення передвиборної агітації щодо кожного з одномандатних округів.

2.7. Процедура жеребкування щодо визначення черговості друкування передвиборних програм кандидатів у депутати в регіональних (місцевих) друкованих засобах масової інформації державної чи комунальної форм власності здійснюється у такій самій послідовності, як попередні.

Результати жеребкування заносяться до відомості друкування передвиборних програм кандидатів у депутати у регіональних (місцевих) друкованих засобах масової інформації щодо кожного з одномандатних округів.

2.8. Відомості про хід та результати жеребкування заносяться до протоколу засідання Центральної виборчої комісії.

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Т. ЛУКАШ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали