МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 травня 2012 року N 331

Про порядок відряджень працівників центрального апарату Міненерговугілля в межах України

З метою вдосконалення порядку здійснення службових відряджень працівників центрального апарату Міненерговугілля, посилення фінансової дисципліни, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів наказую:

1. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міненерговугілля, що відряджають працівників у відрядження, дотримуватися і керуватись у складанні планів на відрядження на поточний рік та кошторисів на відрядження вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 N 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" (Постанова N 98) та наказом Міністерства фінансів України від 17.03.2011 N 362 "Про внесення змін до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон" (Наказ N 362).

2. Установити порядок, згідно з яким рішення про направлення працівників центрального апарату Міненерговугілля у відрядження приймаються мною та заступником Міністра - керівником апарату Макухою В. О.

Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт затверджується заступником Міністра - керівником апарату Макухою В. О.

3. Працівникам центрального апарату Міненерговугілля, що направляються у відрядження в межах України:

3.1. Здійснювати в Адміністративно-господарському управлінні реєстрацію наказу і посвідчення про відрядження по Україні та відмітку про вибуття безпосередньо перед відправленням у відрядження та про прибуття - у день повернення до місця роботи.

3.2. Аванс може видаватись готівкою або перераховуватись на платіжну картку за наявності оригіналів наказу, посвідчення про відрядження та планового кошторису витрат на відрядження працівників центрального апарату Міненерговугілля.

У разі, якщо працівник отримав грошовий аванс на відрядження готівкою або на платіжну картку, він повинен після повернення з відрядження подати звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі - авансовий звіт) Департаменту бухгалтерського обліку і звітності до закінчення п'ятого банківського дня, наступного за днем прибуття до місця постійної роботи, а залишок коштів повернути в касу до закінчення третього банківського дня, наступного за днем прибуття до місця постійної роботи.

4. До оплати приймається авансовий звіт, до якого додаються оформлені належним чином документи: наказ і посвідчення про відрядження та інші фінансові документи, що підтверджують фактичні витрати.

5. Затримка у відрядженні або перенесення термінів відрядження можливі тільки за виробничою необхідністю з оформленням відміток у посвідченні на відрядження та з подальшим виданням відповідного наказу.

6. З метою здешевлення витрат на проїзд, пов'язаних з відрядженнями, забороняється придбання квитків класу "люкс" залізничного та бізнес-класу повітряного транспорту.

Взяти до відома, що під час відряджень по Україні повітряним транспортом можуть користуватися перший заступник Міністра, заступники Міністра, директори департаментів.

7. У разі, якщо суми компенсації витрат на проїзд або проживання під час відрядження становлять понад установлені норми, то відшкодування відбувається з мого дозволу або з дозволу заступника Міністра - керівника апарату у кожному окремому випадку.

8. Департаменту бухгалтерського обліку і звітності (Пержинська С. Л.) здійснювати оплату відрядження в рамках чинного законодавства при наявності наказу, посвідчення на відрядження, авансового звіту, оформлених відповідно до вимог цього наказу.

9. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міненерговугілля довести цей наказ до відома своїх працівників.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали