ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьома сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25.11.2011 р. N 7/24

Про Порядок використання коштів інших субвенцій, передбачених в обласному бюджеті місцевим бюджетам Луганської області

Відповідно до п. 48 ч. 1 ст. 2, ст. 101 Бюджетного кодексу України, ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи клопотання обласної держадміністрації від 10.11.2011 N 1/9-5643, обласна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок використання коштів інших субвенцій, передбачених в обласному бюджеті місцевим бюджетам Луганської області, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Голова обласної ради

В. М. Голенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Луганської обласної ради
25.11.2011 N 7/24

ПОРЯДОК
використання коштів інших субвенцій, передбачених в обласному бюджеті місцевим бюджетам Луганської області

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів інших субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам Луганської області (далі - субвенції), для яких такий порядок не визначено центральними органами виконавчої влади.

2. Головні розпорядники субвенції за місцевими бюджетами області визначаються рішеннями про такі бюджети відповідно до вимог чинного законодавства (далі - розпорядники субвенції).

3. Кошти субвенцій спрямовуються для використання на мету, яка визначена у рішенні про обласний бюджет, і на умовах, визначених у договорах про надання таких субвенцій між відповідним органом місцевого самоврядування та Луганською обласною радою.

4. Перерахування коштів субвенції з обласного бюджету до місцевих бюджетів здійснюється згідно з помісячним розписом асигнувань обласного бюджету відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.12.2010 N 1132.

5. Якщо умовами надання окремих субвенцій з обласного бюджету згідно з договорами про їх надання визначено співфінансування з відповідних місцевих бюджетів, кошти субвенцій перераховуються лише після прийняття місцевою радою рішення, яким передбачаються відповідні видатки.

6. Використання коштів субвенцій на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об'єктів, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад області, здійснюється розпорядниками субвенцій виключно за наявності затвердженої у встановленому порядку проектно-кошторисної документації.

7. Виконкоми міських рад міст обласного значення та райдержадміністрації, яким надається субвенція, щомісяця надають інформацію про використання такої субвенції обласній раді та облдержадміністрації до 10 числа місяця, наступного за звітним.

8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок коштів субвенцій здійснюється з урахуванням вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель".

9. Невикористані кошти субвенції перераховуються розпорядниками субвенції до обласного бюджету не пізніше 31 грудня поточного бюджетного періоду, якщо договорами про надання субвенцій не визначено інше.

10. Складання та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому чинним законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали