КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 481/7818

Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Сенчука Василя Володимировича

Відповідно до пункту 10 Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 15.12.2005 N 3216-IV "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України" та з нагоди Дня Києва, Київська міська рада вирішила:

1. Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Сенчука Василя Володимировича - депутата Київської міської ради за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток місцевого самоврядування в м. Києві, високий професіоналізм та з нагоди Дня Києва.

2. Управлінню кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Сенчука Василя Володимировича - депутата Київської міської ради за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток місцевого самоврядування в м. Києві, високий професіоналізм та з нагоди Дня Києва.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали