КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 664/8001

Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження щорічною Премією Верховної Ради України Ряполової Світлани Михайлівни

Відповідно до пункту п'ятого Положення про щорічну Премію Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 14.09.2006 N 131-V, Київська міська рада вирішила:

1. Порушити перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження щорічною Премією Верховної Ради України Ряполової Світлани Михайлівни - вчителя початкових класів гімназії біотехнологій N 117 за багаторічну плідну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності, за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, формування національних і загальнолюдських цінностей, утвердження національної ідеї, патріотизму, формування громадянського суспільства, інтеграції в європейський та світовий простір, діяльність, спрямовану на забезпечення доступності освіти, реалізації конституційних прав громадян України на здобуття якісної освіти.

2. Управлінню кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати відповідне клопотання про нагородження щорічною Премією Верховної Ради України Ряполової Світлани Михайлівни - вчителя початкових класів гімназії біотехнологій N 117.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики та на постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали