КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 665/8002

Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Семенюк Алли Миколаївни

Відповідно до пункту 10 Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 15.12.2005 N 3216-IV "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України", та враховуючи клопотання Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молодіжний спортивний рух" від 24.05.2012 N 26/05-12, Київська міська рада вирішила:

1. Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Семенюк Алли Миколаївни - депутата Київської міської ради за вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування в м. Києві, визначну громадсько-політичну діяльність.

2. Управлінню кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держаної адміністрації) підготувати клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Семенюк Алли Миколаївни - депутата Київської міської ради за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування в м. Києві, визначну громадсько-політичну діяльність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали