Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України трудового колективу Акціонерного товариства "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 16 травня 2019 року N 896/7552

Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України трудового колективу Акціонерного товариства "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект"

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 05 липня 2001 року N 2541-III "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України" Київська міська рада вирішила:

1. Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України трудового колективу Акціонерного товариства "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" за значний внесок у розвиток енергетики України.

2. Управлінню по роботі з персоналом апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України трудового колективу Акціонерного товариства "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" за значний внесок у розвиток енергетики України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали