КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 836/7072

Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Шатіла Володимира Анатолійовича

Відповідно до пункту 10 Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 15.12.2005 N 3216-IV "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України", Київська міська рада вирішила:

1. Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Шатіла Володимира Анатолійовича - наукового співробітника науково-дослідного сектора "Центр досліджень проблем прав людини" юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, здобутки у науково-дослідній роботі, успіхи у навчанні і вихованні студентської молоді.

2. Управлінню кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Шатіла Володимира Анатолійовича - наукового співробітника науково-дослідного сектора "Центр досліджень проблем прав людини" юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, здобутки у науково-дослідній роботі, успіхи у навчанні і вихованні студентської молоді.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали