МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну скляної тари медичного призначення місткістю до 0,15 л походженням з Російської Федерації

5 червня 2012 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі - Комісія) відповідно до Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту" (далі - Закон) розглянула скаргу публічного акціонерного товариства "Мар'янівський склозавод" (далі - Заявник) "Стосовно антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну скляної тари медичного призначення місткістю до 0,15 л походженням з Російської Федерації" (далі - Скарга) та звіт, матеріали і висновки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі - Міністерство) про результати антидемпінгової процедури щодо імпорту в Україну скляної тари медичного призначення місткістю до 0,15 л походженням з Російської Федерації і за результатами розгляду встановила:

частка Заявника у загальному виробництві скляної тари медичного призначення місткістю до 0,15 л в Україні у період 2009 - 2011 рр. становила більше 50 %. У розумінні статей 1 та 12 Закону Скарга вважається поданою належним національним товаровиробником;

у Скарзі наведено достатньо обґрунтованої інформації, на підставі якої можна зробити висновок, що протягом 2011 року імпорт в Україну скляної тари медичного призначення місткістю до 0,15 л походженням з Російської Федерації здійснювався за демпінговими цінами, при цьому розмір демпінгової маржі не можна визначити як мінімальний у розумінні статті 12 Закону;

у Скарзі міститься достатньо обґрунтованої інформації, що в період з 1 кварталу 2011 року по 4 квартал 2011 року імпорт медичної склотари місткістю до 0,15 л походженням з Російської Федерації здійснювався в таких обсягах та умовах, що міг наносити шкоду Заявнику, при цьому обсяг такого демпінгового імпорту не можна визначити як незначний у розумінні статті 12 Закону.

За результатами розгляду Скарги Комісія, керуючись положеннями Закону, прийняла рішення N АД-277/2012/4423-28 "Про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну скляної тари медичного призначення місткістю до 0,15 л походженням з Російської Федерації" (далі - рішення Комісії).

Згідно з даними, наведеними у Скарзі, тара медичного призначення місткістю до 0,15 л походженням з Російської Федерації класифікується згідно з УКТЗЕД за кодами 7010 90 71 10 та 7010 90 79 00.

Проведення розслідування доручено Міністерству.

У разі коли розслідування певним чином стосується інтересів фізичних або юридичних осіб, такі особи мають право надсилати до Міністерства інформацію, що може бути корисною для цілей проведення розслідування. Така інформація враховується під час проведення розслідування, якщо вона є обґрунтованою, і може бути перевірена Міністерством, а також у разі подання її державною мовою України та у строки, установлені Законом, Комісією чи Міністерством.

Адреса Міністерства: 01008, Київ-8, вул. М. Грушевського, 12/2. Контактні телефони:

521-13-93, 281-95-26; т/ф.: 226-31-81, e-mail: a-dump@me.gov.ua.

Протягом 30 днів з дати опублікування цього повідомлення Міністерство здійснює реєстрацію заінтересованих сторін розслідування, розглядає вимоги щодо проведення слухань та про надання запитальників сторонам, інтереси яких певним чином зачіпає порушення і проведення розслідування.

Протягом 60 днів з дати опублікування цього повідомлення Міністерство розглядає письмово викладені коментарі та інформацію стосовно порушення розслідування.

Рішення Комісії набирає чинності з дня опублікування цього повідомлення.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали