МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну лимонної кислоти (моногідрат) походженням з Китайської Народної Республіки

23 січня 2012 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі - Комісія) розглянула скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Смілянський цукровий завод" (далі - Заявник) про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну лимонної кислоти (моногідрат) походженням з Китайської Народної Республіки (далі - Скарга) та звіт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі - Міністерство) про результати антидемпінгової процедури щодо імпорту в Україну лимонної кислоти (моногідрат) походженням з Китайської Народної Республіки і за результатами розгляду встановила:

частка Заявника у загальному виробництві лимонної кислоти в Україні у період 4 кв. 2010 - 3 кв. 2011 рр. становила більше 50 %. У розумінні статей 1 та 12 Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту" (далі - Закон) Скарга вважається поданою належним національним товаровиробником;

у Скарзі наведено достатньо обґрунтованої інформації, на підставі якої можна зробити висновок, що у період 4 кв. 2010 - 3 кв. 2011 рр. імпорт в Україну лимонної кислоти (моногідрат) походженням з Китайської Народної Республіки здійснювався за демпінговими цінами, при цьому розмір демпінгової маржі не можна визначити як мінімальний у розумінні статті 12 Закону;

у Скарзі наведено достатньо обґрунтованої інформації, на підставі якої можна стверджувати, що імпорт в Україну лимонної кислоти (моногідрат) походженням з Китайської Народної Республіки здійснювався на таких умовах, що існує загроза заподіяння шкоди національному товаровиробникові у майбутньому та перешкоджанню розширенню його виробництва в разі продовження такого демпінгового імпорту, при цьому обсяг демпінгового імпорту не можна визначити як незначний у розумінні статті 12 Закону.

За результатами розгляду Скарги Комісія, керуючись положеннями Закону, прийняла рішення N АД-268/2012/4423-09 "Про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну лимонної кислоти (моногідрат) походженням з Китайської Народної Республіки" (далі - рішення Комісії).

Згідно з даними, наведеними у Скарзі, лимонна кислота походженням з Китайської Народної Республіки класифікується згідно з УКТЗЕД за кодом 2918 14 00 00.

Проведення розслідування доручено Міністерству.

У випадку, якщо розслідування певним чином стосується інтересів фізичних або юридичних осіб, такі особи мають право надсилати до Міністерства інформацію, що може бути корисною для цілей проведення розслідування. Така інформація враховується під час проведення розслідування, якщо вона є обґрунтованою і може бути перевірена Міністерством, а також у разі подання її державною мовою України та у строки, встановлені Законом, Комісією чи Міністерством.

Адреса Міністерства: 01008, м. Київ-8, вул. М. Грушевського, буд. 12/2. Контактні телефони: 521-19-71, 521-16-24; т/ф.: 226-31-81, e-mail: a-dump@me.gov.ua.

Протягом 30 днів з дати опублікування цього повідомлення Міністерство здійснює реєстрацію заінтересованих сторін розслідування, розглядає вимоги щодо проведення слухань та про надання запитальників сторонам, інтереси яких певним чином зачіпає порушення і проведення зазначеного розслідування.

Протягом 60 днів з дати опублікування цього повідомлення Міністерство розглядає письмово викладені коментарі та інформацію стосовно порушення зазначеного розслідування.

Рішення Комісії набуває чинності з дня опублікування цього повідомлення.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали