ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 червня 2012 року N 338

Про посади номенклатури Голови Державної митної служби України

З метою оптимізації роботи з кадрового забезпечення митної служби України, керуючись статтями 543 - 550 Митного кодексу України ( N 4495-VI), Положенням про Державну митну службу України, затвердженим Указом Президента України від 12.05.2011 N 582/2011 (Указ N 582/2011), наказую:

1. Установити в митній службі України перелік посад, на які працівники призначаються і з яких звільняються Головою Державної митної служби України (далі - номенклатура Голови Державної митної служби України) в порядку, визначеному законодавством України:

1.1. Посадові особи апарату Держмитслужби України (за винятком посад заступників Голови Служби).

1.2. Начальники митниць та їх заступники.

1.3. Керівники спеціалізованих митних органів та їх заступники.

1.4. Керівники митних організацій та їх заступники.

1.5. Керівники митних постів та їх заступники.

1.6. Керівник науково-дослідної установи та його заступники.

1.7. Начальники підрозділів фінансів, бухгалтерського обліку та звітності - головні бухгалтери митниць, спеціалізованих митних органів, митних організацій та науково-дослідної установи.

1.8. Начальники підрозділів кадрової роботи митних органів.

1.9. Начальники підрозділів правового забезпечення митних органів.

1.10. Начальники відділів у складі митних постів.

1.11. Начальники самостійних відділів митниць, спеціалізованих митних органів та начальники відділів у складі інших підрозділів митниць, спеціалізованих митних органів.

1.12. Начальники служб митниць, спеціалізованих митних органів, митних організацій та їх заступники.

2. Установити, що здійснюються виключно наказами Держмитслужби України:

покладання тимчасового виконання обов'язків за посадами номенклатури Голови Державної митної служби України, за винятком випадків, передбачених пунктом 3 цього наказу;

проведення стажування на посадах номенклатури Голови Державної митної служби України посадових осіб митниць, спеціалізованих митних органів, в інших митницях, спеціалізованих митних органах, працівників інших державних органів, установ та організацій в митному органі.

3. Делегувати керівникам митниць, спеціалізованих митних органів, митних організацій та науково-дослідної установи право на видання наказів щодо покладання тимчасового виконання обов'язків на підпорядкованих посадових осіб за посадами номенклатури Голови Державної митної Служби України на час відсутності основного працівника.

4. Делегувати керівникам митниць, спеціалізованих митних органів право на видання наказів щодо організації та проведення стажування підлеглих посадових осіб на посадах номенклатури Голови Державної митної служби України в митному органі.

5. Керівникам митниць, спеціалізованих митних органів при виданні наказів щодо покладання тимчасового виконання обов'язків за посадами номенклатури Голови Державної митної служби України на підлеглих посадових осіб забезпечити дотримання наступних вимог:

5.1. Погоджувати з начальником Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції покладання тимчасового виконання обов'язків на посадових осіб підрозділів митного аудиту, боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил, протидії корупції.

5.2. Погодження, визначені п. 5.1 цього наказу, можуть здійснюватись безпосередньо із заступником Голови Держмитслужби України, який згідно розподілу функціональних обов'язків спрямовує, координує та контролює роботу за напрямком діяльності Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції.

6. Керівникам митниць, спеціалізованих митних органів, митних організацій та науково-дослідної установи забезпечити направлення до Департаменту кадрової роботи Держмитслужби України:

копій наказів про введення в дію штатного розпису або внесення змін до нього, які стосуються посад номенклатури Голови Державної митної служби України, протягом двох днів після їх підписання;

копій наказів про покладання тимчасового виконання обов'язків за посадами номенклатури Голови Державної митної служби України в день їх підписання.

7. Керівникам митниць, спеціалізованих митних органів забезпечити направлення до Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції копій наказів про покладання тимчасового виконання обов'язків на посадових осіб підрозділів митного аудиту, боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил, протидії корупції.

8. Вважати такими, що втратили чинність:

наказ Держмитслужби України від 25.11.2010 N 1423 "Про розподіл особового складу митних органів за номенклатурами посад";

наказ Держмитслужби України від 21.12.2010 N 1493 "Про внесення змін до наказу Держмитслужби України від 25.11.2010 N 1423";

наказ Держмитслужби України від 18.02.2009 N 123 "Щодо кадрових питань";

наказ Держмитслужби України від 10.04.2009 N 325 "Щодо кадрових питань".

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова Служби

І. Г. Калєтнік

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали