ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.05.2012 р. N 327

Про посилення контролю за діяльністю, пов'язаною з операціями з металобрухтом, на території області

З метою впорядкування в області роботи, пов'язаної з операціями з металобрухтом, та посилення контролю за цим видом діяльності, відповідно до частини другої статті 13, статті 14 Закону України "Про металобрухт", керуючись статтею 6, частиною другою статті 13, пунктом 6 статті 16, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення:

1.1. До 7 травня 2012 року створити районні (міські) мобільні групи за участю депутатів районної, міської (міст обласного значення) ради, представників правоохоронних органів, податкової служби та інших контролюючих органів, представників громадськості для проведення роботи щодо виявлення та закриття нелегальних пунктів приймання металобрухту.

1.2. До 7 травня 2012 року створити районні (міські) робочі групи з контролю за підприємницькою діяльністю з металобрухтом, розробити графіки їх роботи на 2012 рік та винести на затвердження обласної комісії з контролю за підприємницькою діяльністю з металобрухтом.

1.3. Організувати роботу зазначених груп та постійно проводити перевірки пунктів приймання металобрухту, що розташовані на відповідній території, особливу увагу приділяючи наявності на цих пунктах державного та комунального майна (каналізаційні люки, залізничні рейки, телефонні кабелі, огорожі та надгробні таблички з кладовищ тощо).

1.4. Про результати роботи груп, вказаних у підпунктах 1.1 та 1.2 пункту 1 цього розпорядження, щомісяця до 30 числа, а також при виявленні порушень чинного законодавства під час перевірок пунктів прийому металобрухту протягом 3 робочих днів, інформувати управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.

2. Управлінню промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації щомісяця до 5 числа про проведену роботу в районах і містах інформувати обласну державну адміністрацію.

3. Обласній робочій групі з контролю за підприємницькою діяльністю з металобрухтом відповідно до виявлених районними (міськими) групами фактів порушення чинного законодавства провести обстеження пунктів приймання металобрухту на відповідність вимогам Закону України "Про металобрухт" та Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності із заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів, затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 31 жовтня 2011 року N 183 (Умови N 183), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 листопада 2011 року за N 1321/20059, із складанням відповідних актів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали