МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 листопада 2011 року N 1239

Про посилення контролю за здійсненням закупівель

Відповідно до Закону України від 1 червня 2010 року N 2289-VI "Про здійснення державних закупівель" та рішення колегії МНС України від 25 жовтня 2011 року N 30 (Рішення N 30) наказую:

1. Головним управлінням (управлінням) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ і Севастополь, підрозділам Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, підприємствам, установам, організаціям сфери управління МНС України здійснювати закупівлю товарів, робіт та послуг за найнижчими ціновими пропозиціями (не більше середньоринкових (середньостатистичних) на предмет закупівлі), яка формується на адміністративній території, де проводиться їх закупівля.

2. Управлінню контрольно-ревізійної роботи, безпеки та запобігання проявам корупції (Євдоченко О. Л.) посилити контроль за здійсненням закупівель за найнижчими ціновими пропозиціями (не більше середньоринкових (середньостатистичних) на предмет закупівлі), яка формується на адміністративній території, де проводиться закупівля товарів, робіт та послуг.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали