ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ МИТНОЇ ВАРТИ ТА БОРОТЬБИ З КОНТРАБАНДОЮ

ЛИСТ

від 13.07.2005 р. N 20/02641-ЕП

Начальникам регіональних митниць, митниць

Про посилення протидії незаконному ввезенню в Україну м'ясопродуктів

На виконання доручення Прем'єр-міністра України від 21.06.2005 N 31881/1/1-05 до листа Служби безпеки України від 10.06.2005 N 761 пропонуємо в рамках реалізації Державної програми "Контрабанді - СТОП" вжити невідкладних заходів щодо посилення протидії незаконному ввезенню на митну територію України м'яса і м'ясопродуктів, у тому числі:

1. Ініціювати проведення спільно з відповідними органами Служби безпеки, Державної податкової адміністрації, Міністерства внутрішніх справ України перевірок підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічні операції з м'ясом і м'ясопродуктами, з метою виявлення й припинення фактів незаконного ввезення в Україну цих товарів.

2. Спільно з підрозділами Держприкордонслужби України та у взаємодії з іншими правоохоронними органами здійснити цілеспрямовані спеціальні заходи з виявлення і припинення митних правопорушень у пунктах пропуску через державний кордон України і поза їх межами щодо перекриття каналів незаконного ввезення в Україну товарів, зокрема м'яса і м'ясопродуктів, поза митним контролем.

3. Про результати вжитих заходів повідомити в Департамент митної варти та боротьби з контрабандою Держмитслужби України.

 

В. о. директора
Департаменту митної варти
та боротьби з контрабандою

Л. М. Небрат

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали