ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2012 р. N 220

Про посилення заходів по охороні лісів від пожеж

З метою запобігання виникненню лісових пожеж та покращення робіт з організації охорони лісів від пожеж у 2012 році, керуючись статтею 4 Закону України "Про пожежну безпеку", статтею 31 Лісового кодексу України:

1. Рекомендувати Донецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Стороженко):

1.1. До початку пожежонебезпечного періоду забезпечити приведення в повну готовність пожежної техніки і обладнання, пожежно-спостережних пунктів, розробку і затвердження комплексних оперативно-мобілізаційних планів ліквідації можливих лісових пожеж, маршрутів і графіків наземного патрулювання лісів, створення резерву паливно-мастильних матеріалів та протипожежного обладнання для ліквідації можливих загорянь та пожеж в лісових насадженнях підвідомчих підприємств.

1.2. Забезпечити дотримання Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27.12.2004 N 278, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24.03.2005 за N 328/10608 (далі - Правила пожежної безпеки), відвідувачами лісових масивів та місць відпочинку в лісі.

1.3. Організувати встановлення при в'їзді в лісові масиви відповідних заборонних знаків, шлагбаумів у порядку, визначеному чинним законодавством, а з настанням надзвичайно високої пожежної безпеки в лісах - постів з числа працівників державної лісової охорони із залученням працівників міліції, лісової охорони, інших постійних лісокористувачів і власників лісів.

1.4. Проводити через засоби масової інформації широку роз'яснювальну роботу серед населення по дотриманню Правил пожежної безпеки, про дбайливе відношення до лісових масивів.

1.5. В межах повноважень посилити роботу з правоохоронними та природоохоронними органами щодо проведення спільних профілактичних, адміністративних та інших заходів з охорони лісів від пожеж.

1.6. Підготувати і узгодити з органами МВС України проведення спільних рейдів і патрулювань в лісових насадженнях.

2. Рекомендувати райдержадміністраціям, виконавчим органам міських рад:

2.1. Разом з постійними лісокористувачами провести відповідну роботу щодо інформування населення про загальні протипожежні вимоги, визначені Правилами пожежної безпеки, включаючи заборону заїзду транспортних засобів протягом пожежонебезпечного періоду та доступу населення в період надзвичайної небезпеки у лісові масиви.

2.2. Створити резерв паливно-мастильних матеріалів для ліквідації можливих лісових пожеж на відповідних територіях згідно з положеннями Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру".

3. Запропонувати Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області (Дубовик) надавати практичну допомогу державній лісовій охороні по забезпеченню громадського порядку в місцях масового відпочинку і боротьби з лісовими пожежами.

4. Запропонувати Головному територіальному управлінню МНС України у Донецькій області (Ільченко):

4.1. Привести в готовність всю техніку та особовий склад підрозділів на випадок виникнення масових лісових пожеж.

4.2. Забезпечити взаємодію підрозділів всіх залучених структур для повної ліквідації лісових пожеж у разі їх виникнення.

5. Донецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства про виконання розпорядження проінформувати облдержадміністрацію в термін до 01.12.2012.

6. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на Донецьке обласне управління лісового та мисливського господарства, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Фоменка О. О.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали