ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 квітня 2012 року N 7

Про посилення заходів щодо профілактики сказу серед людей в Україні

Щорічно в Україні реєструється близько 100 - 110 тисяч осіб, які звернулися за медичною допомогою з приводу покусів тваринами, з яких 60 % одержують направлення на лікування за підозрою в інфікуванні сказом. Також реєструються поодинокі випадки захворювання на сказ.

За останні 12 років джерелами збудника сказу для захворілих людей у 40,8 % були коти, у 34,4 % - собаки, у 17,1 % - лисиці, в одному випадку кажан, у трьох випадках - невідомі тварини.

Своєчасне повідомлення органів державної санітарно-епідеміологічної служби про випадок підозри на захворювання та проведення в повному обсязі необхідних лікувальних, протиепідемічних та протиепізоотичних заходів є важливим пр...

 

Доступ до документа «Постанова від 18.04.2012 № 7 Про посилення заходів щодо профілактики сказу серед людей в Україні» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали