ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
І РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

Про постачання державним установам і підприємствам УСРР офіційних видань

Всеукраїнський центральний виконавчий комітет і Рада народніх комісарів УСРР постановили:

I.

1. Доручити Народньому комісаріятові юстиції УСРР зорганізувати з 1 січня 1932 року постачання обов'язковим порядком "Збірника законів та розпоряджень Робітничо-селянського уряду України" всім місцевим і центральним органам влади УСРР, а так само іншим державним установам і підприємствам УСРР за списком, від нього встановленим.

Увага. Список установ та підприємств АМСРР, що мають одержувати "Збірник законів та розпоряджень Робітничо-селянського уряду України", встановлює Народній комісаріят юстиції АМСРР.

2. Відділам та інспектурам районових виконавчих комітетів і міських рад, підпорядкованих безпосередньо центрові, сільським і селищним радам, міським радам, підпорядкованим районовим виконавчим комітетам, та іншим установам і підприємствам, що є на місцевому бюджеті, "Збірника законів та розпоряджень Робітничо-селянського уряду України" надсилається коштом місцевих бюджетів. Районові виконавчі комітети й міські ради, кому слід, стягають відповідні суми з місцевих рад, що для них і підлеглих їм установ та підприємств надсилається "Збірника законів та розпоряджень Робітничо-селянського уряду України".

3. Установам і підприємствам, що є на державному бюджеті, "Збірника законів та розпоряджень Робітничо-селянського уряду України" надсилається коштом їхніх центральних органів.

4. Підприємствам, організаціям і закладам, що чинять на засадах господарського (комерційного) розрахунку, "Збірника законів та розпоряджень Робітничо-селянського уряду України" надсилається коштом управ відповідних трестів, об'єднань чи інших організацій.

5. Суми, належні за "Збірник законів та розпоряджень Робітничо-селянського уряду України", що його надсилається на підставі цієї постанови, стягається безспірним порядком.

6. Центральний виконавчий комітет АМСРР може встановлювати обов'язкову передплату від державних установ й підприємств, що є на території АМСРР, офіційного органу Уряду АМСРР, а районові виконавчі комітети й міські ради, підпорядковані безпосередньо центрові, можуть встановлювати обов'язкову передплату від державних установ і підприємств місцевого офіційного органу.

7. Загально-союзні підприємства, їхні філії та контори, що є на території УСРР, кооперативні, професійні та інші громадські організації і приватні особи передплачувати зазначені у цій постанові офіційні видання не зобов'язані.

II.

8. Постанову ВУЦВК і РНК УСРР з 17 квітня 1929 року "Про встановлення обов'язкової передплати офіційних органів друку" (Зб. Зак. УСРР 1929 року N 19, арт. 157), скасувати.

Харків, 20 лютого 1932 р.

 

Вик. об. голови ВУЦВК

Ю. Войцехівській

Заст. голови РНК УСРР

Сербиченко

За секретаря ВУЦВК

О. Пилацька

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали