Додаткова копія: Про постанову Правління Національного банку України

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.05.2018 р. N 50-0007/26672

Департамент грошового обігу

Банкам та їх філіям

Про постанову Правління Національного банку України

Департамент грошового обігу Національного банку України повідомляє, що Правління Національного банку України 05 травня 2018 року прийняло постанову N 51 "Про затвердження Положення про організацію готівкового обігу і ведення емісійно-касових операцій у банківській системі в особливий період" (Положення N 51) (див. окремо в базі) (далі - Постанова N 51). Направляємо Постанову N 51 до відома та для використання в роботі, а також для доведення до клієнтів інформації про прийняття цієї постанови.

Постановою N 51 (Положення N 51) визначено основні вимоги до організації роботи з готівкою підрозділів Національного банку України, банків, уповноважених на зберігання запасів Національного банку України та банків, які будуть залучені до роботи з готівкою в умовах особливого періоду для забезпечення стабільної роботи банківської системи України з готівкою в цей період та безперебійного забезпечення економіки готівковими коштами.

Постанова N 51 (Положення N 51) офіційно опублікована Національним банком України 10 травня 2018 року та набрала чинності з 11 травня 2018 року.

 

Заступник директора Департаменту
грошового обігу - начальник управління
організації готівкового обігу
Національного банку України

О. В. Галиць
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали