ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 липня 2012 року N 270

Про поточні ціни на матеріальні ресурси

З метою єдиного підходу до застосування державних і відомчих норм та стандартів щодо поточних цін на матеріальні ресурси при виконанні робіт з будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування наказую:

1. Керівникам Служб автомобільних доріг в АР Крим, областях і м. Севастополі:

1.1 Поточні ціни на матеріальні ресурси в інвесторській кошторисній документації приймати за власними вихідними даними, виходячи з їх найменшої вартості, визначеної на підставі проведеного моніторингу цін на матеріальні ресурси в області.

1.2 При складанні договірної ціни поточні ціни на матеріальні ресурси приймати за найменшою ціною, визначеною на підставі проведеного моніторингу цін на матеріали в області з урахуванням їх якісних характеристик, строків та обсягів постачання.

1.3 Моніторинг цін на всіх стадіях інвестиційного процесу проводити з урахуванням транспортної складової, довідкових цін Мінрегіону, реєстру цін, наведених на сайті Мінекономрозвитку.

1.4 Забезпечити опрацювання та зберігання інформації про ціни на матеріальні ресурси, підтверджені документально (рахунки, накладні, довідки, комерційні пропозиції тощо) у встановленому порядку.

1.5 Щомісяця, до 10 числа, наступного за звітним, надавати місцевим облдержадміністраціям та ДП "ДерждорНДІ" інформацію щодо цін на дорожньо-будівельні матеріали (додається) для узагальнення.

2. Департаменту розвитку доріг за поданням ДП "ДерждорНДІ" щомісяця, до 15 числа, наступного за звітним, забезпечити передачу узагальненої інформації щодо цін на дорожньо-будівельні матеріали до Мінрегіону електронного поштою.

3. Наказ Державного агентства автомобільних доріг України від 28.03.2012 N 134 та накази Державної служби автомобільних доріг України від 06.12.2002 N 541, від 10.10.2010 N 355 та від 10.08.2011 N 279 вважати такими, що втратили чинність.

 

Голова

В. Демішкан

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали