МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 квітня 2012 року N 634/5

Про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації для доопрацювання

На прохання Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (лист від 20 квітня 2012 року N 09/03/5429/НК) та відповідно до пункту 111 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731, наказую:

1. Повернути без державної реєстрації для доопрацювання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 10 квітня 2012 року N 509 "Про затвердження змін до Положення про складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів та подання відповідних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та затвердження Порядку заповнення реєстраторами цінних паперів електронних форм адміністративних даних, які подаються до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку" строком на 1 місяць.

2. Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів, правоосвітньої діяльності забезпечити виконання цього наказу.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали