Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про повернення з оренди державного майна цілісного майнового комплексу структурного підрозділу (горілчаного цеху) державного підприємства "Новосілківський спиртовий завод"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 листопада 2017 року N 637

Про повернення з оренди державного майна цілісного майнового комплексу структурного підрозділу (горілчаного цеху) державного підприємства "Новосілківський спиртовий завод"

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статті 27 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Порядку повернення орендованих цілісних майнових комплексів державних підприємств після припинення або розірвання договору оренди, затвердженим наказом Фонду державного майна України від 07 серпня 1997 року N 847, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 вересня 1997 року за N 446/2250, у зв'язку із достроковим розірванням договору оренди від 26 червня 2001 року N 7-ЦМК цілісного майнового комплексу структурного підрозділу (горілчаного цеху) державного підприємства "Новосілківський спиртовий завод", укладеного між регіональним відділенням Фонду державного майна України по Тернопільській області та товариством з додатковою відповідальністю "Шустов-спирт" (код згідно з ЄДРПОУ 31273638), наказую:

1. Прийняти до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України державне майно згідно з актом приймання-передачі та закріпити його на праві господарського відання за державним підприємством спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт".

2. Визначити державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" балансоутримувачем державного майна цілісного майнового комплексу структурного підрозділу (горілчаного цеху) державного підприємства "Новосілківський спиртовий завод" (с. Новосілка, Підволочиський район, Тернопільська область), яке повертається з оренди.

3. Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт":

1) утворити комісію з приймання-передачі майна та забезпечити приймання від регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області майна цілісного майнового комплексу структурного підрозділу (горілчаного цеху) державного підприємства "Новосілківський спиртовий завод" після здійснення всіх необхідних заходів, передбачених Порядком повернення орендованих цілісних майнових комплексів державних підприємств після припинення або розірвання договору оренди, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 07 серпня 1997 року N 847, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 1997 року за N 446/2250;

2) забезпечити проведення державної реєстрації права власності держави в особі Міністерства аграрної політики та продовольства України та похідних речових прав на майно цілісного майнового комплексу структурного підрозділу (горілчаного цеху) державного підприємства "Новосілківський спиртовий завод", а також права постійного користування на земельні ділянки, що обліковуються на балансі, та подати до Департаменту з управління державною власністю завірені належним чином копії правовстановлюючих документів на майно;

3) забезпечити проведення інвентаризації майна, визначення його вартості (первісної, залишкової, експертної), проведення індексації основних фондів та подати до Департаменту з управління державною власністю оновлені відомості про державне майно за формою N 2б, затвердженою наказом Фонду державного майна України від 03 лютого 2006 року N 197.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

М. Мартинюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали