МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.05.2017 р. N 05230-16/23-1794/1/1556

Про повноваження ОМС щодо списання комунального майна

Міністерство фінансів України розглянуло <...> запит <...> стосовно надання роз'яснень чинного законодавства <...> та повідомляє.

Систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правовий статус і відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування визначає Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" (далі - Закон).

Повноваження сільського, селищного, міського голови визначені у статті 42 Закону, в якій відсутні повноваження щодо рішень з управління комунальним майном.

Разом з тим відповідно до статті 26 Закону до компетенції сільських, селищних, міських рад належать виключно на пленарних засіданнях прийняття рішення про передачу іншим органам окремих повноважень щодо управління майном, яке перебуває у комунальній власності відповідної територіальної громади, з визначенням меж цих повноважень та умов їх здійснення.

Повноваження щодо управління комунальною власністю визначені у статті 29 Закону.

Таким чином орган місцевого самоврядування виключно на пленарному засіданні приймає рішення про відповідний порядок з врахуванням інших нормативно-правових актів, що регулюють такі питання.

 

Заступник Міністра

С. Марченко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали