Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про представника Фонду державного майна України у складі ревізійної комісії публічного акціонерного товариства "Донбасенерго" (код ЄДРПОУ 23343582)

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 листопада 2018 року N 1439

Про представника Фонду державного майна України у складі ревізійної комісії публічного акціонерного товариства "Донбасенерго" (код ЄДРПОУ 23343582)

Відповідно до статті 237 Цивільного кодексу України, законів України "Про акціонерні товариства", "Про управління об'єктами державної власності" та враховуючи протокол річних загальних зборів публічного акціонерного товариства "Донбасенерго" від 26 квітня 2014 року N 22, наказую:

1. Припинити повноваження Усманової Олени Леонідівни у складі ревізійної комісії ПАТ "Донбасенерго".

2. Уповноважити на представництво інтересів Фонду державного майна України у складі ревізійної комісії ПАТ "Донбасенерго" Гріненка Віктора Володимировича - заступника начальника відділу фінансового планування Управління фінансового планування та фінансово-економічного моніторингу господарської діяльності Департаменту планування і моніторингу фінансово-господарської діяльності та з питань банкрутства Фонду державного майна України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України від 26.05.2014 N 1463 "Про включення представника держави до складу ревізійної комісії ПАТ "Донбасенерго".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

В. Державін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали