ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2017 р. N 827

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішньої водопровідної мережі товариства з обмеженою відповідальністю "МОЛОДІЖНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС "ОБОЛОНЬ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "МОЛОДІЖНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС "ОБОЛОНЬ" (листи від 23 лютого 2017 року N 50 та від 15 березня 2017 року N 61) та протокол N 1 засідання Ради Учасників ТОВ "МЖК "ОБОЛОНЬ" від 02 березня 2017 року, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" зовнішню водопровідну мережу товариства з обмеженою відповідальністю "МОЛОДІЖНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС "ОБОЛОНЬ" згідно з додатком у межах та на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва від 20 листопада 2003 року (в редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), укладеною між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі зовнішньої водопровідної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
11.07.2017 N 827

Зовнішня водопровідна мережа товариства з обмеженою відповідальністю "МОЛОДІЖНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС "ОБОЛОНЬ", яка приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передається у володіння та користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал"

Назва мережі та адреси розташування

Діаметр труб,
мм

Довжина,
м

Матеріал труб

Середня глибина,
м

Рік побудови

Балансова вартість об'єкта передачі,
тис. грн
(без ПДВ)

Зовнішня водопровідна мережа на вул. Федорова (перекладання) від В1-2 (вул. Казимира Малевича) до В1-7 (вул. Антоновича)

400

161,6

ВЧШГ

-

2016

7165,871

 

В. о. керівника апарату

Є. Ситніченко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали