Додаткова копія: Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва спортивної споруди - велотрек (літера "Л") на вул. Хмельницького Богдана, 58 в Шевченківському районі м. Києва

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.11.2018 р. N 2124

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва спортивної споруди - велотрек (літера "Л") на вул. Хмельницького Богдана, 58 в Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 року N 338-р "Про передачу спортивної споруди у власність територіальної громади м. Києва" (Розпорядження N 338-р), рішення Київської міської ради від 24 вересня 2015 року N 38/1941 "Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва спортивної споруди - велотреку на вул. Б. Хмельницького, 58" (Рішення N 38/1941):

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва спортивну споруду - велотрек (літера "Л") на вул. Хмельницького Богдана, 58 в Шевченківському районі м. Києва, що належить до державної власності.

2. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс" спортивну споруду - велотрек (літера "Л") на вул. Хмельницького Богдана, 58 в Шевченківському районі м. Києва після виконання пункту 4 цього розпорядження.

3. Утворити комісію з питань передачі до комунальної власності територіальної громади міста Києва спортивної споруди - велотрек (літера "Л") на вул. Хмельницького Богдана, 58 в Шевченківському районі м. Києва та затвердити її склад, що додається.

4. Комісії, утвореній згідно з пунктом 3 цього розпорядження, скласти та підписати акт приймання-передачі, та направити його на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
27 листопада 2018 року N 2124

Склад комісії
з питань передачі до комунальної власності територіальної громади міста Києва спортивної споруди - велотрек (літера "Л") на вул. Хмельницького Богдана, 58 в Шевченківському районі м. Києва

Мондриївський Валентин Миколайович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Гутцайт Вадим Маркович

директор Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії

Груз Геннадій Миколайович

завідувач сектором спортивної інфраструктури Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Даниліна Тетяна Володимирівна

начальник відділу фінансового забезпечення управління фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Касаткін Андрій Анатолійович

директор комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс"

Панасенко Олена Миколаївна

головний бухгалтер комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс"

Ткачик Віктор Дмитрович

начальник управління формування та використання майна Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Шрамко Андрій Володимирович

заступник начальника відділу з питань передачі державного майна Управління з питань розпорядження державним майном Фонду державного майна України.

 

Директор Департаменту
комунальної власності
м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали