Додаткова копія: Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва водопровідної мережі ТОВ "СПАР-ІНВЕСТ"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2019 р. N 588

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва водопровідної мережі ТОВ "СПАР-ІНВЕСТ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення ТОВ "СПАР-ІНВЕСТ" (лист від 26 листопада 2018 року N 26/11-01), протокол Загальних зборів учасників товариства з обмеженого відповідальністю "СПАР-ІНВЕСТ" від 20 листопада 2018 року N 20-11/18, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння і користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" водопровідну мережу ТОВ "СПАР-ІНВЕСТ" в межах та на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, від 20 листопада 2003 року (в редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), укладеною між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державного адміністрацією, згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі водопровідної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
03 квітня 2019 року N 588

Водопровідна мережа ТОВ "СПАР-ІНВЕСТ", яка приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передається у володіння та користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал"

Назва об'єкта та адреса розташування

Основні показники мережі

Балансова вартість, тис. грн

L, м

Ж, мм

Матеріал/ марка

без ПДВ

з ПДВ

Водопровідна мережа Ж 1220 мм на Дніпровській набережній від ВК-26 р. з. (перетин Дніпровської набережної та проспекту Миколи Бажана) до вул. Трускавецької (перетин Дніпровської набережної та вул. Трускавецької, камера N 1) (прокладена)

215,08

1220

Сталь

3980,69420

4776,83304

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Київ

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали