Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва водопровідної мережі товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.04.2019 р. N 646

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва водопровідної мережі товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ" (лист від 28 січня 2019 року N 5), протокол загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ" від 21 січня 2019 року, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння і користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" водопровідну мережу товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ" у межах та на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, від 20 листопада 2003 року (в редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), укладеною між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі водопровідної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
08.04.2019 N 646

Водопровідна мережа товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ", яка приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передається у володіння і користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал"

Назва об'єкта та адреса розташування

Основні показники мережі

Балансова вартість, тис. грн

L, м

Ж, мм

Матеріал/марка

без ПДВ

з ПДВ

Водопровідна мережа на вул. Діловій від В-1 (існ. рек) вул. Антоновича до В-7 вул. Великої Васильківської (перекладена ділянка)

162,1

200

ВЧШГ
(замк. з'єдн. RJ)

2759,76804

3311,72165

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали