Додаткова копія: Про прийняття до розгляду проекту рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2019 рік"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 4 грудня 2018 року N 227/6278

Про прийняття до розгляду проекту рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2019 рік"

Відповідно до частини шістнадцятої статті 45 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579 (Рішення N 579/579), Київська міська рада вирішила:

1. Прийняти до розгляду проект рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2019 рік".

2. Депутатам Київської міської ради, постійним комісіям Київської міської ради, депутатським фракціям та членам територіальної громади міста Києва письмово та в електронному вигляді подати свої пропозиції до проекту рішення "Про бюджет міста Києва на 2019 рік" до 17.00 7 грудня 2018 року у постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку за формою згідно з додатком до цього рішення.

3. Постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:

3.1. Забезпечити узагальнення поданих пропозицій та передати їх на опрацювання виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) не пізніше 18.00 8 грудня 2018 року.

3.2. Після опрацювання виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) наданих пропозицій подати на розгляд доопрацьований проект рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2019 рік" до 12 грудня 2018 року для розгляду на пленарному засіданні сесії Київської міської ради 13 грудня 2018 року.

4. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
04.12.2018 N 227/6278

Пропозиції до проекту рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2019 рік"

N
п/п

Суб'єкт подання правки

Коди та назви бюджетної класифікації

Найменування головного розпорядника бюджетних коштів

Деталізація запропонованих змін та обґрунтування необхідності врахування запропонованих змін

Обсяг бюджетних призначень на 2019 рік (тис. грн)

Поправки щодо збільшення або зменшення обсягу бюджетних призначень, розподілу
(тис. грн)

Джерела покриття видатків

1

2

3

4

5

6

7

8

 

Всього:

 

 

 

 

 

 

У графі 2 - зазначається суб'єкт подання правки.

У графі 3 - зазначаються коди та назви бюджетної класифікації.

У графі 4 - зазначається найменування головного розпорядника бюджетних коштів.

У графі 5 - зазначається деталізація запропонованих змін та обґрунтування необхідності врахування запропонованих змін.

У графі 6 - зазначається обсяг бюджетних призначень, що визначений відповідним проектом рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2019 рік" або проектом рішення про внесення змін до бюджету м. Києва.

У графі 7 - зазначаються поправки про збільшення/зменшення обсягу фінансування.

У графі 8 - зазначаються джерела покриття видатків. Поправки про збільшення видатків бюджету міста Києва мають визначати джерела покриття таких видатків; поправки про зменшення доходів бюджету міста Києва мають визначати джерела компенсації втрат доходів бюджету або види та обсяги видатків, що підлягають відповідному скороченню. Жодна з поправок не повинна призводити до необґрунтованого збільшення доходів бюджету міста Києва, а також до створення дефіциту бюджету міста Києва та зміни обсягів міжбюджетних трансфертів.

Примітка: пропозиції до проекту рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2019 рік" суб'єктом подання направляються через систему електронного документообігу "АСКОД" та на адресу: budgetkom@kmr.gov.ua у форматах .doc, .xls, а також скан-копія оригіналу пропозиції у форматі .pdf у постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали