ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 17 квітня 2012 року N 75

Про прийняття до сфери управління Агентства держмайна України державного майна

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та відповідно до Порядку повернення орендованих цілісних майнових комплексів державних підприємств після припинення або розірвання договору оренди, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 7 серпня 1997 року N 847, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 1997 року за N 446/2250 (із змінами), наказую:

1. Прийняти від регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області майно цілісного майнового комплексу бази відпочинку "Титан" (72100, Запорізька обл., м. Приморськ, вул. Курортна, буд. 39), що повертається з оренди у зв'язку із припиненням договору оренди від 30.05.2006 N 2001 до сфери Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, і зарахувати його вартість до статутного капіталу Державного підприємства "Кривбасшахтозакриття" (код ЄДРПОУ 32975178, юридична адреса: 50000, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, пр. К. Маркса, 40).

2. Директору ДП "Кривбасшахтозакриття" Бєліку В. П. у триденний термін з дня закінчення інвентаризації та оцінки цілісного майнового комплексу бази відпочинку "Титан" забезпечити приймання-передачу майна від регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області та надати відповідний акт приймання-передачі на затвердження та зберігання до Агентства держмайна України.

3. Контроль за виконанням наказу покладаю на заступника Голови Агентства держмайна України Шубіна О. О.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали