МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 грудня 2010 року N 469

Про прийняття ДСТУ-Н-ЗТ Б В.2.7-240:2010 "Будівельні матеріали. Методика визначення здатності вогнезахисних покриттів для деревини та металевих конструкцій зберігати свої вогнезахисні властивості упродовж гарантійного терміну експлуатації"

У зв'язку з тим, що під час розроблення проекту ДСТУ-Н "Будівельні матеріали. Методика визначення здатності вогнезахисних покриттів для деревини та металевих конструкцій зберігати свої вогнезахисні властивості упродовж гарантійного терміну експлуатації" відбулися такі зміни проекту, які роблять недоцільним його прийняття, і в цілому не досягнуто консенсусу, та на підставі рішення науково-технічної ради Мінрегіонбуду від 22 листопада 2010 року N 131 наказую:

1. Прийняти документ ДСТУ...

 

Доступ до документа «Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 02.12.2010 № 469 Про прийняття ДСТУ-Н-ЗТ Б В.2.7-240:2010 "Будівельні матеріали. Методика визначення здатності вогнезахисних покриттів для деревини та металевих конструкцій зберігати свої вогнезахисні властивості упродовж гарантійного терміну експлуатації"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали